2737
2739
عنوان

خانم هایی ک خیانت دیدین بیایید

2208 بازدید | 132 پست

خانما الان واقعا ۹۸درصد مرد هایی ک یکم پولدارن و دستشون ب دهنشون میرسه خیانت میکنن و پولو خرج ج نده ها میکنن

تورو خدا راهکاری دارید بگید چطور شوهرم رو ادم کردم خیلی داره هرز میپره انگار معتاد ج نده ها شد هر بار دیدم ب روش آوردم و قهر و دعوا و ….باز برگشتم خودم چون

چاره ای ندارم الان دیگه واقعا خسته شدم میخوام ی کاری کنم ادم بشه چی کنمممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به خودت نیار

مهربون بشو

شادبشو

به خودت برس

به همسرت احترام بزار

دیگه خیانت نمیکنه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

رمزش اینه دارایشو بگیر غصه ی حماقتاشم نخور همین

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2738

بگو زندگیمو خراب کنی یا بفهمم با ی زنی هستی به خانوادت میگم و ی جوری ابروتو جلوی همسایه ها و دوستات می برم که اصلا روت نشه نگاه کنی به روشون

نیکو شود به صبر سرانجام کارِ تو   

من خیانتش رو تازه دیشب دیدم و فهمیدم ک در حد س بوده 

در حدی ک رابطه شون خراب بود ک ی جا شوهرم برا زنه نوشته بود اون شب ک رفتی بغل حمید و براش شیک میزدی خیلی ب غرورم بر خورد و تو ازمن معذرت خواهی نکردی 😏😏😏

ینی شوهرم دوست دخترش برده داده دوستش کرده وای خدا لعنتت کنه مرد خدایا مرگش رو برسون آرزوم مرگ شوهرمه فقط 

2706