2737
2734
عنوان

من کی حامله میشم مادرشوهرم‌گیرداده

| مشاهده متن کامل بحث + 1492 بازدید | 72 پست
میشه بپرسم شوهرت وسط این کش مکش ها چیکارست؟؟؟ نمیخواد یه حرفی چیزی به بقیه بگه ؟؟

نه مامان جونش ناراحت میشه

لطفا برای رسیدن به خواستم صلوات بفرستین
میدونم دومی بیارم میگن سومی رو بیار از بس دهن گشاده

پس اینکارو نکن .  بچه که گوجه و خیار نیست یه بچه الان کلی خرج داره ایتده میخواد صرفا دنیا اوردنش نیست که 

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در جواب فلانی ادم خوبیه دوتازن داره. باید میگفتی حاجی ک خوب تر از شوهرمه بزرگترم هست اول برا اون زن ...

دهن گشادتر ازاین حرفاس که بایه بچه دهنش رو ببنده

دکتر گفت ورزش کن ولی نکردم

برو دکتر رژیم بگیر روزی نیم ساعت برقص و راه برو سریع باردار میشی لبنیات رو حذف کن خودتو شوهرت گرمی مثل دارچین و موز بخور گردو و قرص متفورمین هم بخور

2728
مادرشوهره دیگه 

هست که هست

هر کسی توی هر نقشی که باشه باید حد و حدودش رو بدونه.

با دعوا نه !

ولی با رفتار درست و مودبانه حتما حد و مرز بزار براش!

که هر چی از دهنش در میاد بهت نگه

اگه همینطور بهش اجازه بدی بدتر نمیشه در آینده؟

هست که هست هر کسی توی هر نقشی که باشه باید حد و حدودش رو بدونه. با دعوا نه ! ولی با رفتار درست و ...

چرا بابا از خداشه من هوو دار بشم 

اینقدر بدجنس مطمنم از ته دلش میخواد

2740

تو کدوم دهات زندگی می‌کنی ؟

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)

ببخشید شاید گفتن ده تا بزا وگرنه براش زن میگیریم؟ تو میخوای به حرف اونا پیش بری؟

چطور همچین حرفی رو میزنه 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
ببخشید شاید گفتن ده تا بزا وگرنه براش زن میگیریم؟ تو میخوای به حرف اونا پیش بری؟ چطور همچین حرفی رو ...

از بس گه خوره

2706