2733
2739
عنوان

من کی حامله میشم مادرشوهرم‌گیرداده

| مشاهده متن کامل بحث + 1473 بازدید | 72 پست

چرا اجازه میدی توی خصوصی ترین کارات دخالت کنن 

چرا به شوهرت نمیگی بهت چی گفته ؟

گفت میرم برا پسرم زن میگیرم وایسادی نگاه کردی 

یه دعوا راه مینداختی واسه این حرفش 

والا منم ۲۰ سالم بود ازدواج کردم  که بگم سنت کمه نمیتونی از پسشون بربیای 

به خودت بیا 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا به اونا مربوط نیست! گفتن بگو هروقت صلاح بدونیم اقدام میکنیم و بازم صلاح بدونیم باقی رو در جریان میزاریم

اینا پسر میخوان، خب اگر پسر نشه چی ؟ انقدر باید بزایی تا پسر بشه؟

به همسرت بگو بهشون بگه دختر و پسر براش فرقی نداره و هروقت خودش بخواد بچه دومو میاره

خواهرشوهرتم بگو مبارکتون باشه داره میاره، خودش خواسته پس مبارکش به باقی چه ربطی داره

استرس و انتظار خودش باعث میشه حامله نشی

ارامش لازمه

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمونم‌کن، نی نی رو توی بغلم بگیرم سالم لطفا🥰 دختری که چشمش به آسمونه و منتظر که دامنش سبز بشه...لطفا برام دعا کن به آرزوم برسم و خدا حسرت به دلم‌ نزاره 💖 من معجزه خدا رو دیدم😍برای نی نی توی دلم لطفا دعا کن سالم بغلش بگیرم 😍الهی هرچی میخوای خدا به دل مهربون و زبون دعاگوت ببخشه🙏
2728

عزیزم بالفرض ک شما حامله شدی اگه باز هم دختر شد میخوای تیکه های مادرشوهرتو بشنوی

برین براش بابا

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
اصلاح سبک کن  لبنیات و سردیجات نخور  از پنجم پریودت تا قبل تخمک گذاریت شربت عسل و زعفرون ...

چجوریه؟

برای پسرزایی هم خوبه؟

لطفا برای رسیدن به خواستم صلوات بفرستین
یه دختر داری بعد میکه واسه پسرم زن میکیرم ؟؟؟؟؟ ببین خوبه که من جای تو نیستم وگرنه اول شوهرمو میندا ...

بیشعوره همیشه میگه فلانی ادم خوبیه دوتا زن گرعته

2740

پدرشوهرت زنده س؟

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

بگو برا شوهرت باید زن دوم بگیریم چون خیلی آدم خوبیه 

جوابشو بده دمشو قیچی کن 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
چرا اجازه میدی توی خصوصی ترین کارات دخالت کنن  چرا به شوهرت نمیگی بهت چی گفته ؟ گفت میرم برا ...

به مادرشوهرم‌گفتم منم طلاق میگبرم به پدرش گفتم خودت زن بگیر دلت بچه میخواد 

مادرشوهرم‌گفت دلش نوه میخواد گفتم پس دختراتو شوهر بده

2706