2737
2739
عنوان

بارررون ..خدایا شکر

57 بازدید | 11 پست

توی شهر خشک و بی اب ما داره رحمت الهی میباره.  

تو این لحظات برای همه دعا میکنم به هرچی میخوان برسن و مشکلاشون حل شه  

بچه ها برای منم هرکی داخل تاپیک شد و دید نفری 5تا صلوات به نیت 5تن بفرسته من امسال رشته ای میخوام قبول شم  و خوشبخت بشم   

هرکی دعا کرد و صلوات فرستاد پیام بزاره  

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الآن برات میفرستم 

برا امضام دعاکن 😭

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭الآنم خونه پدرم هستم 
2731

🖐️

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق فیلم _موسیقی_طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم     آی دی من توی  سایر پلتفرم ها : salehioriginal 
کدوم شهر ؟ 

یزد گلم 

۱ساعت دیگه بیاد سیل هست 

اب تا دم خونه ها اومده

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2740
واییی 😍 الهی خیرش رو ببینی 

ممنون عزیزم الهی به خواسته هات برسی 

کسی میدونه به اب نیسان(اب زیر بارکن)باید چیا بخونن؟

چجوری هست حاجت روایی باهاش؟