2733
2734
عنوان

ترخدا بگید چیکار کنم الان میمیرم

107 بازدید | 14 پست

تپش قلب حالت تهوع شدید دارم ۲ روزه هیچی نخوردم فقط بغض تو گلوم داره میترکه قلبم داره درنیاد از جاش

الان میخاید بگید ی چیز بخور موقعیتش ندارم غذا اینا بخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میفهمم حالت رو عزیزم من زیاد اینطور میشم 

اول یه پرانول بخور نیم ساعت صبر کن اگه خوب نشدی برو نوار قلب بده و به دکترت بگو یه امپول ارام بخش برات تجویز کنه 

البته یه قرص زیر زبونیم هست که خود دکتر قبل نوار قلب بهت میده احتمالا 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2740
میفهمم حالت رو عزیزم من زیاد اینطور میشم  اول یه پرانول بخور نیم ساعت صبر کن اگه خوب نشدی برو ...

شرایطش ندارم با خانوادم ۲ ۳ روز قهرم فقط تو اتاقمم احتمال داره از اینکه ۲ ۳ روز هیچی نخوردم حتی اب اینجوری شد باشم؟

مشکلات خانواده

میدونم خیلی ناراحتی خیلی خسته ای اگه با حرف حرف زدن درست نمیشن 

خودتو به کاری مشغول کن ب فکر خودت باش💋تو خودت هوا خودتو نداشته باشی کی داره؟

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم
شرایطش ندارم با خانوادم ۲ ۳ روز قهرم فقط تو اتاقمم احتمال داره از اینکه ۲ ۳ روز هیچی نخوردم حتی اب ا ...

اره خب اونم تاثیر داره ولی احتمالا بیشتر بخاطر غم و غصه است سعی کن به زورم شده یچیزی بخوری فشارت افتاده بدتر شدی ، حالت تهوع بخاطر نخوردنه 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
زندانی ن ولی قهر کردم با خانوادم ن صدا میکننن غذا بخورم ن چیزی کوفت بخورم؟

اهان. ترسیدم فکر کردم زندانی شدی. برو با غرور غذاتو بخور بابا🤣 به کسی هم محل نده

مگر چند بار به دنیا آمده ایم/که این همه میمیریم؟
شرایطش ندارم با خانوادم ۲ ۳ روز قهرم فقط تو اتاقمم احتمال داره از اینکه ۲ ۳ روز هیچی نخوردم حتی اب ا ...

دختر دیوونه ای؟ اگه آب نخوری فقط تا چند روز زنده میمونی. مطمئن باش الان خانوادت پیش خودشون میگن ایشون دلش واسه خودش نمیسوزه ما چرا باید براش دل بسوزونیم بگیم بیا غذا بخور

مگر چند بار به دنیا آمده ایم/که این همه میمیریم؟
2706