2733
2739

بچه که بودم با دوستم رفته بودیم دم یه مغازه بعد با هم بحث میکردیم برا معلممون رژلب بگیریم، من میگفتم صورتی بگیریم دوستم می‌گفت نه چون سنش پایین نیست قرمز بگیریم... خوب شد هیچکدومش رو نگرفتیم 

امضا ندارم اثر انگشت زدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا باحال میشد🤣

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2731
2738

من هر وقت روز معلم میاد یاد اشتباهاتمون می‌افتم.

چه هدایای گران قیمتی دادیم به معلم ها، در صورتی که بیشتر بار درسی روی مادرم بود که باهام تمرین میکرد باید برای اون هدیه میگرفتیم. 

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
من هر وقت روز معلم مباد باد اشتباهاتمون مبافتم. چه هدایای گران قیمتی دادیم به معلم ها، در صورتی که ...

خدا نگهش داره برات

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
من هر وقت روز معلم مباد باد اشتباهاتمون مبافتم. چه هدایای گران قیمتی دادیم به معلم ها، در صورتی که ...

منم ظروف اشپزخونه میخریدم براشون

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘

معلمی مثل هزاران شغل دیگه. کاری که میکنن دارن حقوق دریافت می‌کنند 

شغل های دیگه سختی های بیشتری دارن. با تعطیلی کمتر.  و حقوق و مزایای کمتر و ساعات کاری بیشتر 

خدا نگاه نکن به جرم من نگاه بکن به کرمت              
2706