2733
2734
عنوان

بنظرتون نقششون چیه؟

72 بازدید | 7 پست

داریم جدا میشیم .. شش ماهه جداییم ..اوایلش اون اصرار به برگشت داشت ولی دید راضی نمیشم ول کرد رفت پیش خانوادش و تبدیل به آدم دیکه ای شد ..بسیار بدجنس و مصمم به طلاق ..یکسره پروفایلشو عکس بچمونو میزاره ولی اصلا زنگ و پیام نمیده حالشو بپرسه!!! پیامای منم ج نمیده !!!!!!کسی که انقد زود زود دلش برام تنگ می‌شد الان مث غریبه شده !خانوادش خیلی دخالت گر هستن تا جایی که میگن بی اجازه ما حق ندارین آب بخورین ..همیشه هم به شوهرم میکن زنت خیلی بهت زور میگه جلوش وایسا!!!!! اختلافمونم بیشتر بخاطر اوناس..دو سالی بود که شوهرم بخاطر دانشگاه من خونه رو آورده بود پیش دانشگاه و نزدیک مامانم..همین موضوع خار شده بود رفته بود توی چشم اونا ..چون دوس دارن پسرشون بغل خودشون باشه ..حالا پدرش بجای واسطه گری زنگ زده میگه باید درستو ول بکنی خونه هم بیاد نزدیک ما ..

مهلت خونه ای که الان توش هستیم کم مونده تموم بشه ..با اینکه من و بجمون توی خونه ایم شوهرم رفته عدم تمکین زده برام!!! حتی رفته خونه گرفته نزدیک اونا و چن وقت پیش اومده بود میکفت میخوام جهازتو ببرم اونجا اکه هم نمیخوای پس خونه رو باید تخلیه کنی بری کلا ..اظهار نامه هم برام فرستاده وکیلش گفته یا میای خونه جدید یا تخلیه کن برو ..وکرنه با قانون طرفی!!!!خونه ای که گرفته رو رفتم دیدم ..میخواستم ببینم از عمد برا دور زدن قانون خونه داغون  گرفته یا نه..خونه بدی نبود ولی پیش خانوادش بود محله تقریبا گرونی هم هستش...بنظرتون چه فکری کرده احمق؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین زندگی ای ک توش وکیل بیاد وسط اطهار بیاد وسط بدرد نمیخوره... حالا بری نزدیک اونا سختته؟چرا لج ...

درس و دانشگاهم اینجاس ..بچم کوچیکه‌و فقط پیش مامانم میمونه..اصلا شرایط رفتن ندارم ...خیلیم آدمای کنترل گری هستن زندگیمو جهنم میکنن..الان زندگی بچشون داره نابود میشه بجای اینکه اتیشو بخوابونن شارلاتان بازی یادش میدن

درس و دانشگاهم اینجاس ..بچم کوچیکه‌و فقط پیش مامانم میمونه..اصلا شرایط رفتن ندارم ...خیلیم آدمای کنت ...

ی مدت کنار بیا

ببین  زندگیت داره نابود میشه

۴ سال دیگه میفعمی چ خبره

ی مدت کنار بیا ببین  زندگیت داره نابود میشه ۴ سال دیگه میفعمی چ خبره

موقعی که نامزد بودیم دم عروسی همین برنامه رو پیاده کردن تالار بهم زدن و کلا رفتن عقب گفتن طلاق ..شوهر احمق دهن بینمم حسابی پر کردن علیهم و تا مدتها ازم فاصله گرفته بود ولی بعد یه مدت اومد طرفم و عروسی گرفتیم هیچکدومشونم نیومدن و تا حدود زیادی زندگیمون اومد دستمون...حالا الانم احساس میکنم می‌خوان با زور و قلدری و قانون حرفشونو‌ پیش ببرن 

موقعی که نامزد بودیم دم عروسی همین برنامه رو پیاده کردن تالار بهم زدن و کلا رفتن عقب گفتن طلاق ..شوه ...

ببین اگ جدا بشی زندگیت درست میشه اگ اره لجبازی کن

یا کوتاه بیا

کاری کن  شوهرت به حرفت اهمیت بده

به همین سادگی

2738