2737
2734

قبلش لطفا قضاوتم نکنین..الان تقریبا ۱۰ ماهه به یه آقایی نمیدونم چه حسیه ولی هوس نیست فحشم ندین لطفا..همیشه میگم کاش تو مجردی باهاش آشنا میشدم چی میشد زمان به عقب برگرده من باهاش ازدواج میکردم...ظاهرش هم خیلی معمولیه..چند بار با پیج های فیک بهش پیام دادم ...میدونم کارم اشتباه بود.. هر بار گفتم باید فراموشش کنم ولی نتونستم..دست خودم نیست من تو مجردی هیچ دوست پسری نداشتم...زن بی حیایی نیستم..به هیچ مردی تا حالا توجه نکردم و نمیکنم اصلا نمیدونم چی شد..نسبت به شوهرم خیلی سرد شدم البته خودش باعث شد سرد  بشم ..چکار کنم 😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاهل = تعهد😑😑😑😑😑

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2742

هعی خدا

اگه شوهرت باهات اینجوری میکرد چیکار میکردی؟

تو زندگیت مشکل داری؟ سمج باش درستش کن با شوهرت حرف بزن ببین درد اش چیه مشاوره برین دکتر برین زوج درمانی برین 

ب نظر من حتی نگاه به مرد یا زن دیگه وقتی متاهلی یعنی خیانت ...

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
هعی خدا اگه شوهرت باهات اینجوری میکرد چیکار میکردی؟ تو زندگیت مشکل داری؟ سمج باش درستش کن با شوهرت ...

شوهرم هیچ تلاشی برای این زندگی نمیکنه منم رغبتی برام نمونده بهش میگم میرم میگه برو یه کلمه محبت آمیز توی این چند سال نشنیدم ازش..

2738
چند بار پیام دادم با پیج فیک بعد ازش معذرت خواهی کردم و بلاک بعد یه مدت دوباره...

پس باید رابطتت با شوهرتو درست کنی 

سعی کن به سمتش بیشتر گرایش پیدا کنی-

برای هم وقت بزارید برید گردش 

هواخوری دونفره 

خرید 

سعی کن با حرف مشکلاتتونو حل کنید 

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.
پس باید رابطتت با شوهرتو درست کنی  سعی کن به سمتش بیشتر گرایش پیدا کنی- برای هم وقت بزارید بر ...

عین چوب خشک فقط غر میزنه نه به من نه بچه هیچ توجهی نداره

2706