2733
2739

من عکسام گم شدههههه 

باید عکس همراهمون باشه؟؟

یه کارت ورود به جلسه باید پیشمون باشه یه شناسنامه بعد چیی؟؟

همه مجبور حکم تقدیریم کرد و ناکرد اختیاری نیست

عکس؟ تو شناسنامه و کارت ورود به جلسه عکسمون هست دیگه. بازم مگه باید عکس جداگانه ببریم؟  

آلبوم میخوان درست کنن؟

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همین عکس نمیخوادکههه!اون پایین برگه توضیحات نوشته کیاعکس بایدببرن

اها اره دیدم

بعد عزیزم کارت ورود به جلسه با شناسنامه باید ببریم؟؟موقع ثبت نام دو تا برگه میدن اونارو هم باید ببریم؟

کارت ورود ب جلسه+اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه با یه سنجاق آب و خوراکی دوتا مداد یه پاک کن و تراش ...

مرسیی فقط کارت ورود به جلسه یه برگه بزرگ آ چهار هس چجوری بزنیم به مقنعه مون؟

2738
اها اره دیدم بعد عزیزم کارت ورود به جلسه با شناسنامه باید ببریم؟؟موقع ثبت نام دو تا برگه میدن اونار ...

نه عزیزم فقط کارت ورود به جلسه ویه مدرک شناسایی یاشناسنامه یاکارت ملی یه سنجاقم ببربرای آویزون کردن کارتت به مقنعت

💕مایار ندیده تب معشوق کشیدیم💕

مگه میخوای بری مدرسه ثبت نام کنی ک عکس پرسنلی بخوان گلم😂 

شناسنامت باید عکسدار باشه یا کارت ملی داشته باشی + کارت ورود ب جلسه. تا مطابقت بدن باهم

همین

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨