2733
2739

لحظه شماری می کنم شوهرم بیاد دنبالم  ولی بازم دودلم مطمئن نیستم دوسش دارم یا نه

باهاش سرسنگینم ولی زنگ ک میزنم جواب نمیده دیگه حسش میپره نمی تونم باهاش صحبت کنم بگم بیا دنبالم بعدش ۵ ۶ بار خودش تماس میگیره  من جواب نمیدم  پیام میدم کاری نداشتم .  یعنی دوستم داره؟  اگ دوستم داره پس برای چی تا بحثی میشه خوشش نیاد، میگ برو طلاق بگیر . با برام خط نشون می کشه . من با حال  دوسش داشتم خاستم با تموم بدی ها و خوبی ها کنار بیام و بهش ارامش بدم شب ها اگ بغلش نمی کردم خوابم نمیبرد.  اما خب اون پشت سرم پیش غریبه بدگویی کرده بعدش کلی قسم داده ب من نگن . ک بهم گفتن.  بعدش وقتی متوجه شد من فهمیدم  معذرت خواست . ولی من ازش زده شدم . الان چطور بغلش کنم بخوابم ‌ 

حدااقل میموندی آدم بودنش و ثابت کنه بعدی برگردی

این که همون آدم قبلیه!!!!.اینجوری برگردی زندگیت بدتر میشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

اسنارتر نارحت میشی بهت بگم چقددددرررر اسکول هستی ۰😑🤦‍♀️🍂

من ب شوخی این مردکه بگه برو طلاق بگیر صبح در دادگاهم     خب مطمعنش کردی دیگه فکر میککه هلاک کشته مردشی و ازش جدا نمیشی   یک دفعه  احضاریه بره براش حساب کار دستش میاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اسنارتر نارحت میشی بهت بگم چقددددرررر اسکول هستی ۰😑🤦‍♀️🍂 من ب شوخی این مردکه بگه برو طلاق بگیر ص ...

راستش  نقط ضعف نشون دادم. گفتم از طلاق می ترسم برای همین منو با طلاق تهدید می کرد