2733
2734
عنوان

راکوتان و جمع شدن بینی

124 بازدید | 9 پست

من دکتر بهم راکوتان داده بود دو بسته یکی شو خوردم بعد دیگه نخوردم صورتم خشک میشد به خصوص دماغم و دور لبم بعد چند ماه بسته دومشو خوردم دیگه نخوردم چون عوارض داره هربار که راکوتان خوردم دماغم که گوشتیه جمع تر و کوچیک شده و وقتی میخندیدم هم بزرگ و پهن نمیشد الان دوباره دماغم بزرگ شده بعد قطع راکوتان میگم شاید چون راکوتان صورتو خشک میکنه و چربی رو کم میکنه دماغم کوچیک شده آخه بینیم خیلی زود هم چرب میشه و منافد و جوش سرسیاه و چربی داره انگار اگه چربی صورتم کم بشه صورتم جمع و جور میشه!.. 

بعد چندوقت راکوتان و استفاده کردی؟ چرا به من نگفت پس؟

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی رو نگفت؟  من خودم قطعش کردم کسی چیزی نگفت بهم

راکوتان و 

فقط واسه رفع ورم خوردی؟

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2728
2740