2733
2734

از بچگی یادمه همینجور سیاه بوده تا الان که ۲۴ سالمه 

حتی قوزک های دستامم یعنی پشت دستم اونجایی که انگشتان خم میشه هم تیره هست و آرنج 

چیکارکنم 

یه راه مطمئن بگید توروخدا نگید آبلیمو و ازین چیزا ندید که یه کرمی چیزی از داروخونه هست بزنم فوری سفید سه بگید 

لایکم میکنی

سلاممم من یه دخترِ 15 ساله ام با کلیی امید و آرزو🌻🌱 من درحال حاضر درگیر مشکلاتی هستم و میدونم قبل از اینکه مشکلاتم من رو از پا در بیارن من شکستشون میدم😌💘دیگران بهم میگن خیلی بیشتر از سِنت میفهمی و راستش خودمم قبولش دارم🌚همیشه دوست داشتم یه خواهر داشته باشم و تنها نباشم...ولی الان خیلی تنهام خیلی💔  تنها چیزی که باعث میشه ادامه بدم و کم نیارم اینه که میدونم خدای مهربون هیچ کس رو بدون دلیل خلق نکرده و هرکس به هَدفی داره که باید پیداش کنه..🌓💞 در آخر میرسیم به همین آیه قشنگ که میگه:                   💓 أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کرم پیگمنتا اردن به نظرم خوب باشه بازم تحقیق کن کرم خوبی هست

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️
2740
آره ولی نه زیاد  بیشتر گندمی هستم

فکر کنم بخاطر رنگ پوستت هست منم گندمی هستم یکم تیره هست زانوم‌... کرم بزن ولی احتمالا تاثیر کرم موقتی باشه... 

امضا ندارم اثر انگشت زدم
فکر کنم بخاطر رنگ پوستت هست منم گندمی هستم یکم تیره هست زانوم‌... کرم بزن ولی احتمالا تاثیر کرم موقت ...

آخه اختلاف رنگ پوستم با زانوم زیاده مثلا پاهام تقریبا روشن هست بعد وسط زانوهایم خیلی ضایع سیاه هست و ضخیم شده

وای منم مثل تو ام خیلی خجالت میکشم خیلی راه ها رفتم همه چی زدم هیچی نشد که نشد.یه کرمی خانمی میگفت شوهرش زده خوب شده ولی چون الان باردارم نمیتونم استفاده کنم

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم