2737
2739

چای ـقهوه اینا

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......

دکتر به من می گفت تا دو ساعت چیزی نخور

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر به من می گفت تا دو ساعت چیزی نخور

اره عزیزم ب ممم گفت نوشیدنیو نفمیدم فقط!!خیلی دلم میخواد بخورم 

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
2728
اره عزیزم ب ممم گفت نوشیدنیو نفمیدم فقط!!خیلی دلم میخواد بخورم 

اگه نگرانی با نی بخور

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
دکتر من گفت اب  بزن ذهنت همون لحظه ......من دوروز پیش ترمیم کردم الان گوشم و دندونم خیلی درد می ...

چرا درد کنه عزیزمممم؟

نکنه ب عصب رسیده بوده ولی فقط ترمیم کرده

2740
به غضب نرسیده بود...خیلی نزدیک بود برسه وبرام محافظ عصب گذاشت ...

محافڟ عصب چیع ؟؟