2733
2739

آره

ببین اتفاقی بوده که گفتم عمرا بشه و شده در کمال ناباوری

کار خدا نشد نداره

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فکر کردم به غیر از اون کسی تو زندگیم نمیاد اما برعکس شد😔

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2740
کسیو دوس داشتی؟یا کاری بوده?

اتفاقی بوده که می گفتم نمیشه و شده

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

من شده فک کنم بدون اون زندگی نخواهم کرد

اما زندگیم کردم بی اون...

مصداق همین نوشته که میگه:روری دنیا را برایش به آتش میکشیدم اما الان حاضر نیستم کبریتی روشن کنم ببینم کجاست......

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤
کسیو دوس داشتی؟؟یا یه اتفاق عیر ممکن بوده?

اصللااااا فکر نمی‌کردم یه روزی زنش بشم . 

چون دو فرهنگ کاملا متفاوتیم و بابام به شدتتتت سختگیررر به سختیییی باهم ازدواج کردیم الآنم دوتا بچه دارم 

2706