2733
2739
عنوان

از بابای بی عرضم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2317 بازدید | 86 پست
عزیزم زندگی ها سخته گرونیه قبول دارم ولی پدر اسی ۳۰سال وقت داشته حداقل یه تکونی به زندگیش بده نمیشه ...

اره خیلی ناراحت کنندست ان شاءالله خدا به زندگیشون برکت بده و کار خودش بگیره به رویاهاش برسه خیلی غم داشت گلایه هاش 

خدایاشکرت❤️✨
میخوام درست نشه وقتی جوونیم رفت یه روز خوش ندیدم و زندگی نکردم تو عمرم یه مسافرت نرفتم یه بار با خان ...

هرکی یه جور مشکل داره هیچکس و پیدا نمیکنی خوشبخت مطلق باشه حتی همون فامیلاتون که اینجور اذیتت میکنن.

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه جوری میگین شکمتو سیر کرده انگار اسی خودش خواسته به دنیا بیاد!کسی که بچه دارمیشه باید بتونه بچشو خ ...

شرایط اونموقع مثل الان نبوده کی فکرشو میکرد انقدر قراره همه‌چی بد بشه!

بعدم اینهمه میگین امریکا فلان اروپا فلان همشون بعد ۱۸ سالگی مستقل میشن کار میکنن بعد اون وظیفه خودشونه کار کنن پول خودشونو در بیارن نه پدر مادرشون!

2731

پدر منم همینه به زور یه چیزی می خره بیچاره مادرم تو این  زندگی جز درد مریضی چیزی ندیده ولی من نمی تونم در مورد پدرم چیز بدی بگم عصبی میشم ولی بازم دلم نمیاد با این که هیچ کاری واسه ما نکرد فقط به فکر تفریح خودش بود الان خودم یکم پس انداز داشتم میخواستم طلا بگیرم دلم برا مادرم سوخت تصمیم گرفتم بدم بهش بره برا خونه وسایل بگیره بعد کم کم بهم پس بده قبول نمیکنه ولی دارم تمام زورم رو میزنم قبول کنه

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
اره خیلی ناراحت کنندست ان شاءالله خدا به زندگیشون برکت بده و کار خودش بگیره به رویاهاش برسه خیلی غم ...

آمین .امیدارم همه مردم مون تو رفاه باشن .

اوضاع همیشه اینجوری نمیمونه بهت قول میدم بالاخره یه روز جوری که فکرشو نمیکردی همه چیز درست میشه❤️فقط ...

یه عمر دقیقا باهمین جمله خودمو گول زدم

29 سالم شد و فهمیدم منی که از اول بدبخت بدنیا اومدم تا اخرم بدبخت میمونم هیچ امیدی نیس هیچی عوض نمیشه از خدا انتظاری ندارم دیگه  چون اونم نمیبینه و نمیشنوه خدا فقط مال یه عده اس 

شرایط اونموقع مثل الان نبوده کی فکرشو میکرد انقدر قراره همه‌چی بد بشه! بعدم اینهمه میگین امریکا فلا ...

اولا اینجا ایرانه شرایطش با امریکا کاملا فرق داره

و بعدشم میگه ۳۰ ساله همینه شرایط یعنی از اول بوده و هست 

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!
2740

خانوما چرا به استارتر حمله میکنید؟!

بله پدر و مادر احترامشون واجبه اما آیا فکر کردین چرا این دختر باید بره کار کنه و پولی که به سختی در میاره خرج زندگی و خونه پدرش کنه؟

اگه این خانوم بخواد ازدواج کنه تا یکی بخواد بیاد خواستگاری چقد حرف میزنن بخاطر زندگی مردم عقلشون به چشمشونه...

اگه هم ازدواج کنه به شوهرش بگه واسه خونه فلان کار رو بکن میگه تو خونه پدرت فلان چیز رو داشتی که من واسه‌ت انجام بدم.

🚫🚫🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید🚫🚫🚫🚫🚫کاربری دست دو نفره منو خواهرم 👭
یه عمر دقیقا باهمین جمله خودمو گول زدم 29 سالم شد و فهمیدم منی که از اول بدبخت بدنیا اومدم تا اخرم ...

چی بگم حق داری.دنیا عادلانه نیست این یه واقعیت تلخه

همچیشو از دست داد...خانوادش خودخواهن که با چنین شرایطی بچه آوردن همچیشو نابود کردن

الان خود اسی ۳۰ سالش چرا تا الان هیچ کاری نکرده 

۳۰ سال قبل اینجور نبود همه به کم قانع بودن 

من نمیگم پدرش کم نزاشته ولی خود اسی هم همچین پر تلاش نیست

شما با عرضه باش 

چشمت دنبال دست پدرت نباشه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
نه فقط مرگ چاره نیست بلکه برای پاک کردن صورت مسله بکار میره جوونی و دست و پا داری . اگه عرضت میرسه ...

کجا بره سرکار فوقش حقوق۹تومن بدن خودش جهیزیه میخواد نمیتونه جهیزیه خونه ی باباشو که خودش درست کنه یه یخچال بخره میششه۴۰میلیون تلویزیون سی میلیون 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2706