2733
2739
عنوان

از بابای بی عرضم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2371 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همون پدر به اصطلاح بی عرضه ای که میگی ۳۰ سال شکمتو سیر کرد چقدر بیرحمانه حرف میزنی 

والا منم روز خوش کم داشتم تو زندگیم بعد که فکر میکنم بابای من بخاطر ماها بوده که کمرش خم شده و دست و پاش ترک ترک شده جیگرم اتیش میگیره کلی شرمنده میشم چجوری میتونی انقدر بد راجبش حرف بزنی

2740

عزیزم سخته ،ادم خیلی خوبه پناهگاه  داشته باشه حامی داشته باشه اونم پدر واقعا سخته شرایط اوکی نباشه ،حالا وقتی شرایط اوکی نیست اگه میتونی خودتو جمع و جور کن خودتو بکش بالا،تا بتونی خودتو به رویاهات برسونی امیدوارم موفق بشی و توی این ماتم نمونی 

🥴امضام نمیاد 

مادرت باهاشون صحبت نکردن در مورد وسایل خونه؟؟

خب قطعا عوض کردن وسایل خونه وظیفه پدر مادر هیت تا شما 

الانم اگه سنی داری که مناسب کار کردن هست 

برو فروشگاها کار کن 

حداقل دست تو جیبت باشه 

بتونی واسه خودت گوشی بخری مایحتاج خودت پس بیای 

بهت حق میدم کم بیاری 

چه میشه کرد بعضی وقتا باید دست به زانو زد و بلند شد

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.

قبل نظر دادناتون بگم خانوادش بدون شعور و درک فقط بچه بدنیا اوردن واسه دل خودشون خودخاهیه محضه...ایشون باید تاوان خونوادشو بده...

چی بگم امیدوارم وضعیت روحیت حداقل در حدی باشه که بتونی ادامه بدی

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!
چرا حرف مفت میزنین از کجا میدونین کار نمیکنم؟ کار میکنم مشتری ندارم زندگی ما طلسم شده

اول حرف میزنن بعد فکر میکنن...

طرز فکرشون اینه همینکه غذا بخوری و نفس بکشی کافیه تازه باید قدرشم بدونی چون پدرته

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!
2706