2737
2739
حوصله بچه هارو ندارم. اعصاب خورد کنن. حق و حقوقمون رو نمیدن. پولامون رو هاپولی میکنن. مزایا نداره ...

ازین همه اجبار روی پوشش و عقایدش بدم میاد 

یعنی چی اخه . ازمون اموزگاری دادم بعد فهمیدم چقد واسه گزینش و مصاحبه سخت میگیرن دعا کردم قبول نشم کلا 

نانوا هم جوش شیرین می زند  بیچاره فرهاد
حجاب نماز نخوندن لاک سیاسی

حجابشون چطور بود نماز رو میخونم لاک نمیزنم و سیاسی هم نیستم حجابمم خوبه فق عروسیا نه موهام بیرونه و شال میپوشم میترسم اخراجم کنن

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حوصله بچه هارو ندارم. اعصاب خورد کنن. حق و حقوقمون رو نمیدن. پولامون رو هاپولی میکنن. مزایا نداره ...

منی که با همین حقوق ۶۵۰۰ فقط دو تومن کرایه میدم برم مدرسه 

سال اولمه ولی حقوقمون واقعا کم و ناچیزه

کاش مثل ارگان های دیگه بود

2742
اتفاقا من بچه ابتداییا رو خیلی بیشتر دوست دارم. بیای سرکار عاشقشون میشی

برعکس عاشق زبان بودم

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
متاسفم واقعا...برگردین به گذشته چه رشته ای میخونین؟

بیشتر و بهتر میخونم که پرستاری دانشگاه دولتی بیارم.

الانم دیگه وضعم خوب شده نسبتا. میتونم پرستاری بخونم ولی دیگه حوصلشو ندارم

فقط تو منو درک میکنی 

بگردم💔

اگه به گروه خونیتون نمیخورد چرا رفتین؟! 

میتونستید هنر یاد بگیرید یا جدا از آموزش و پرورش تدریس کنید :/

2738
چقد احمقه..من بودم شکایت میکردم ازش٫ منظورش اینه بری کنکور هنر بدی دیگه. انسانی که پنج شنبست شمارو ث ...

ببین برای اردیبهشت بجایه انسانی هنر ثبت نام کرده یعنی انسانی ثبت نامم نکرده ایشون 

آره تیرو ثبت نام کردم 

به نظزت می شه یا داره دروغ می گه که باید بری جمعه امتحان بدی؟  

اگه به گروه خونیتون نمیخورد چرا رفتین؟!  میتونستید هنر یاد بگیرید یا جدا از آموزش و پرورش تدری ...

چون کار نیست.

دانشگاه دیگه میخوندم بیکار میموندم

پرستاری ازاد یه شهر دیگه بود با هزینه سرسام آور

اگه به گروه خونیتون نمیخورد چرا رفتین؟!  میتونستید هنر یاد بگیرید یا جدا از آموزش و پرورش تدری ...

شماام اگه کاری با علاقه میرفتین حقوق کم و ناچیز میگرفتین قطعا بعد یه مدت بی علاقه می‌شدین

من خودم ۶۵۰۰ میگیرم ۲تومن کرایه و فقط ۴ تومن میمونه

با ۴ تومن مگه میشه زندگی کرد؟

آدم بی انگیزه و بی علاقه میشه

2706