2733
2739

نه چون از شوهرم راضیم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
اگه با اونی که دوست شدم خوب بود خوب می موندم باهاش. حتما شوهرم بهترینه که باهاش ازدواج کردم مقایسه م ...

عکس ک میفستادی برای مجازیه حجابت در چ حد بود بعدا تهدید نکرد و چ تجربه ای بدست اوردی

چچنو سالته حجابت چقد بود برای مجازیه عکس میفرستادی و چ تجربه ای بدست اوردی

چه ربطی ب حجابم داره؟

نه به حجاب اعتقاد ندارم

اره عکس میفرستادم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
عکس ک میفستادی برای مجازیه حجابت در چ حد بود بعدا تهدید نکرد و چ تجربه ای بدست اوردی

هیچ وقت خودتو در اختیارشون قرار نده وقتی اونا جاضر نیستن عشقشونو ثابت کنن برا چی تو ثابت کنی

دلیل بهم خوردن رابطه های قبلیم همین بود

برای مجازیه عکس میفرستادی حجابت در چ حد بود بعدا تهدید نکرد و چ تجربه ای بدست اوردی 

ما در روز ۳ ساعت ویدیو کال داشتیم 

عکس بی حجابم میفرستادم 

اصلا هیچ تهدیدی از سمتش دریافت نکردم هیچ 

از این سوالای جنسی ک غیره هم نپرسید

2706