2733
2734
عنوان

یمدته خواستگار ندارم 🫤

506 بازدید | 40 پست

قبلا خیلیا بودن ولی خب مناسب نبودن و سنمم کم بوده 

الان ۲۱ سالمه 

چند وقتی هست که کلا خواستگار نداشتم 

خیلی نگرانم مورد مناسبمو پیدا نکنم و دیگه خواستگار نداشته باشم🤦🏻‍♀️

بنظرتون نگرانیم بجاس؟

کسی بوده مث من بوده باشه و بعدش با یه ادم خوب ازدواج‌کرده باشه؟

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

ولک باو

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

نه بیجاس

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

انقد شوهر کردنو برا خودتون بزرگ نکنین

نیست که نیست

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
مگه اونجایی که زندگی میکنی خیلی زود ازدواج میکنن؟

اره 

دوستام همه ازدواج کردن بجز یکی دوتا

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
2706