2737
2734

الان مثلا ۳ ۴ ساعت کلاس بودم ، من هیچی نمیزنم به پوستم هیچیی ... پوستم یع جوری شده ،اون لطافت خودش رو از دست میده ،، نمیدونم چیکارکنم ،ولی بعضیا پوستشون بعد چند ساعت بازم خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واسه شفاف شدن پوست

اول پوستتو آبرسانی کن اگه پوست چرب داری ی بار در روز کافیه اگرم خشکه دو بار در روز آبرسان بزن 

حتما و حتما ضد افتاب بزن و تمدید کن

و اگرم ب ویتامین سی حساسیت نداری میتونی قبل از زدن ضد افتاب ازش استفاده کنی ب مرور کدری پوستت برطرف میشه

2740

صورتتو با فوم یا ژل شستشوی صورت شب و صبح بشور،بعدش تونر باید بزنی،بعدش سرم یا آبرسان و مرطوب کننده

و ضدآفتاب هم فراموش نکن اصلاااا از همش واجب تره

مخصوص پوست خودت هم بخر مثلا پوست چرب یا خشک

یخ هم حیلی پوست  شاداب میکنه و آلوورا و آبلیمو قاطی کنی بزنی

چرا عاقل کند کاری،که باز آرد پشیمانی🫴🏻                              من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم🫂🥲
وقتی هیچی نمیزنی توقع داری پوستت خوب باشه؟ ساده ترین روتین اینه ی ضدآفتاب شوینده و آبرسان داشته باش ...

چرا عزیزم از سرم و فوم و ژل صورت استفاده میکنم ولی کلا از ضدافتاب خوشم نمیاد

یعنی ضدافتاب خوبهه؟ من کلا از این بشر بدم میااد😂

اره عزیزم 

اگه از حالت کرم ضد افتاب خوشت نمیاد میتونی از ضد افتابای فلوئیدی استفاده کنی چون سرامید داره و پوست رو هم مرطوب میکنه هم کدری شو برطرف میکنه

2706