2737
2734
عنوان

حاملگی خارج رحم

172 بازدید | 19 پست

سلام من میخام تجربه تلخمو از حاملگی خارج رحم باهاتون به اشتراک بزارم .امیدوارم سر هیشکی نیاد 

همه چی با یه بتای مشکوک شروع شد بتا در روز ۷تاخیر ۲۶۰ بود شک کردم تکرار کردم دوبرابر نمیشد هرد۴۸ ساعت ...سونو واژینال رفتم و توی لوله چپ بود.رفتم متخصص لاپاراسکوپی دوباره ازم بتا و سونو گرفت که بتا چیزی حدود ۲۵۰تا پایین اومده بود .دکتر گفت چون خودش داره میاد پایین متوترکسات نمیزنم دیگه .۴۸ ساعت بعد از حرف دکتر بتا اومد ۱۳۸ و دردای من شروع شد دردای واقعی زایمان ۲۴ درد وحشتناک و لاینقطع....و بعد دفع یه توده بزرگ ...امیدوارم سر هیشکی نیاد...خیلی دردناکه..من خیال میکردم خودش جذب میشه اما من یه توده بزرگ دفع کردم 

تجربش کردم چند روز پیش💔

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

اسی منم دو سال پیش داشتم 

متو تروکسات سه تا زدم تا دفع شد ولی بعدش خونریزی زیادی داشتم و چندتا توده بزرگ دفع کردم خیلی درد کشیدم اما اونا ب

جنین نبودن و دیواره رحمم بودن که یکباره اومده بود پایین چون دوماه اون جنین تو لوله سمت راست من بود و اندازه یه گردو بزرگ شده بود

بعد سه ماه طول کشید تا جذب شد 

توده ای که دفع کردی حباب داشت؟ جنین داشت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۷روز لکه داشتم نمیدونستم حاملم بتام ۲۰۰بود بعد ۳روز بتام شد ۲۶۸ ساکشو نمیدیدن همش لکه داشتم درد داشتم تب و لرز کردم ساعت ۵صبح افتادم ب خونریزی ‌و همه ی وجودم سقط شد🥲💔

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731

من ۳روز قبل سقطم ب اندازه ۲تا بند انگشت لخته دفع کردم اما سقطم مثل پریود بود درد داشتم تب کردم اما لخته نداشتم 

من ۳روز قبل سقطم ب اندازه ۲تا بند انگشت لخته دفع کردم اما سقطم مثل پریود بود درد داشتم تب کردم اما ل ...

چرا دیگه اقدام نمیکنی خاهری

مال تو که یه ماهه بود میتونی راحت زود باردار شی

مال من اگ یادت باشه،۶ ماهه بود و دکتر گفت ۶ ماهم صبر کن🥺

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
چرا دیگه اقدام نمیکنی خاهری مال تو که یه ماهه بود میتونی راحت زود باردار شی مال من اگ یادت باشه،۶ ...

اره عزیزم اما دکتز گف باید پریود شی بعد اقدام کنی من هنوز پریود نشدم و شوهرم فعلا میگ نه چون وقتی دردای من و دوریمون از هم یادش میاد میگ نمیخام اما من میخام اگ زود  حامله نشم افسردگی میگیرم هرچند الانم افسردگی دارم فک کنم

اره یادمه میگم از ۶ماهت چقدر مونده؟

2740
اره عزیزم اما دکتز گف باید پریود شی بعد اقدام کنی من هنوز پریود نشدم و شوهرم فعلا میگ نه چون وقتی در ...

۵۴ روز از زایمانم گذشته گلم

هنوز ۲ ماه هم نشده🥲

ولی من خیلی صبور و قوی ام

خودم و تو این مدت کم ساختم و میخام زود اقدام کنم🥹

تو این ۵۴ روز جز همسرم هیچکس اشکم و ندیده

جز صبوری و لبخند حتی مادرم چیزی از من ندیده

همه گریه هام رو تو ۲۴ ساعتی ک زایشگاه بودم کردم

و بعد خودمو قوی کردم و ب خودم صبر دادم که خدا با منه

و بابت تک تک غصه هام ، جوونه میکاره تو دلم

خدا بشدت مهربانه و بنده شو راضی میکنه

جباره و بشدت جبران کننده

با خودش معامله کن خاهری

و زیاد تو فاز غم نمون ، که افسردگی و غم، آدمو میخووووره

یهو به خودت میای میبینی تو غم غرق شدی

قوی و صبور باش و توکل کن

بعد پریودیت اقدام کن ک انشاءالله باردار میشی زود😍🥰🫧

تو بارداری هم زیر نظر دکتر باش،استراحت کن و خوش بگذرون و هرماه حداقل ۵۰ ت صدقه بده و مراقبت کن

استراحت هاتو بکن ک نی نی هامون بعدا خاب و خوراک و بهمون حروم میکنن😅

ب آینده بسیاااااار امیدوار باش😍

که زودتر از تو ، خدای تو در آینده ایستاده🥰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
۵۴ روز از زایمانم گذشته گلم هنوز ۲ ماه هم نشده🥲 ولی من خیلی صبور و قوی ام خودم و تو این مدت کم س ...

حرفات خیلیی آرومم کرد من حتی شوهرمم اشکامو ندیده نمیخام ناراحت شه میدونی ته دلم میسوزه از اینکه هنوز نمیخام باور کنم فکرشو بکن دیشب بی بی چک زدم گفتم اگ سقط نشده باشه چیی؟بی بی چکم منفی بود 🙂امیدوارم همون ماه اول اقدامت باردار بشیی  و بیای خبر خوشتو بهم بدی منتظر اون رور میمونم چون باور دارم🥲امیدوارم خودمم یکی دوماه دیگ بیام  بهت بگم خاهری باردار شدم 🙂🙂یعنییییی  میشههه فقط از خدا میخام با اولین اقداممون باردار بشیم 🥺🥺

۵۴ روز از زایمانم گذشته گلم هنوز ۲ ماه هم نشده🥲 ولی من خیلی صبور و قوی ام خودم و تو این مدت کم س ...

دلم آروم نداره عطیه سادات دلم داره میترکه بغض داره خفم میکنه ددلم ب اندازه کل دنیا گزفته میخام انقدر گریههه  کنم عطیه سادات  دلم ی بغل میخاد ک توش اشکامو بریزم 🥺🥺خسته شدم دیگه اگ سقط نشده  بود اگ سالم بود الان ۸هفتم بود الان قلبش میزد🙂🥺🥺

حرفات خیلیی آرومم کرد من حتی شوهرمم اشکامو ندیده نمیخام ناراحت شه میدونی ته دلم میسوزه از اینکه هنوز ...

ممنون قشنگ من❤️

اگ الان بعد سقط مراقبت کنیم و چیزای گرم و مقوی بخوریم و کمرمون رو ببندیم و گرم نگه داریم زودددددد زود باردار میشیم ب امید خدا🥰

دعا از همه چی بالاتره...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم آروم نداره عطیه سادات دلم داره میترکه بغض داره خفم میکنه ددلم ب اندازه کل دنیا گزفته میخام انقدر ...

عزیزم حق داری قشنگم

خدا با توعه

خدا اشکات و میبینه و جبران میکنه

آره جانم...حتما عمرشون ب دنیا نبوده..چیبگم🥺🥲

مال شما ۸ هفته بود

مال من وسط ماه ۸💔💔💔

ماه بعد زایمانم بود😔

چه میشه کرد جز صبر

این صبر که من میکنم افشردن جان است :)

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم حق داری قشنگم خدا با توعه خدا اشکات و میبینه و جبران میکنه آره جانم...حتما عمرشون ب دنیا نب ...

بله واقعا برای شما سختتر بود

بله واقعا برای شما سختتر بود

باهم در ارتباط باشیم انشاءالله دوتایی خبر بارداری مون و ب زودی باهم بدیم😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706