2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هرکاریم بکنی خدا کاری که خودش بخواد رو میکنه

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...

منکه هیچی نفهمیدم کی باردار شدم یکیش دختر شد یکیش الان پسره

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

خواهرمن قبل اقدام ۳ ماه فقط گرمیجات خوردن .  شوهرش فقط آجیل موز میخورد اصلا دوغ ماست نمیخورد..پسردار هم شدن 

خدا را قسم میدم به آبروی زینب مشکلم را حل کنه تا با دخترم به خوشبختی برسیم ..لطفا واسه حفظ آبروم و سلامتی دخترم دعا کنید محتاج دعام ..خدایا خودت هم قاضی هم شاهدم باش ..تو که از همه چی خبر داری .نزار با تهمت هاش دل من و دخترم خون بشه.به حضرت رقیه قسمت میدم کمکمون کن..
2740

من واسه ترسیدنم رفتم پیش دعا نویس دعا گرفتم.

بهش گفتم میخوام باردار بشم گفت اگه میخواهی بچه ات پسر باشه واست دعا بدم گرفتم ب کمرم بستم وبچه ام پسر شد الانم ماشالله ۳سالشه

من واسه ترسیدنم رفتم پیش دعا نویس دعا گرفتم. بهش گفتم میخوام باردار بشم گفت اگه میخواهی بچه ات پسر ...

خدا حفظش کنه یعنی به خاطر دعا شد ؟

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

من اینا رو شنیدم ولی صحتش رو خودت بررسی کن :

آقایون از سه ماه قبل روزی یک عدد ویتامین ث و یک عدد اسید فولیک بخورید که هر دو ویتامین بوده و مطمئن باشید که برای بدنتون بسیار مفیده و نطفه رو تقویت میکنه.این مورد رو حتما حتما انجام بدید.کمبود ویتامین ث سبب می شود که اسپرم ها به هم بچسبند و این حالت سبب ۱۶% موارد ناباروری در مردان می شود

زن : آبزن جوش شیرین بنشیند

موز بخورد

اگر بیضه ها تحت فشار یا گرما قرار بگیرند در مکانیسم اسپرمها اختلال بوجود میاد پس در طول این سه ماه از پوشیدن لباس زیرهای تنگ و شلوارهای چسبان - نشستن طولانی روی صندلی - گرفتن دوش آب داغ خودداری کنید خودداری کنید .در طول روز اگر میتوانید کیسه یخ روی بیضه ها قرار دهید.

۷- نیم ساعت قبل از لقاح هم یک کیسه یخ به مدت ۱۰تا۱۵دقیقه قرار دهید

درجه حرارت بدن آقایان بر روی سرعت حرکت هورمون ها مردان تاثرگذار است. گرما سرعت حرکت این هورمون ها را کم می کند به همین دلیل استفاده از کیسه یخ روی شکم و دوری کردن از محیط های گرم شانس پسرشدن جنین را افزایش می دهد

تشویق نمودن مردان به نوشیدن مقدار زیادی قهوه، احتمال حاملگی نوزاد پسر در زنان آن ها را افزایش می-دهد. در واقع، نوشیدن قهوه انرژی لازم برای تولید اسپرم Y در بدن مردان را افزایش داده و می تواند اسپرم-های تولید شده را را به راحتی به تخمک برساند. علاوه بر این، نوشیدن قهوه توسط مردان باعث شنا کردن سریع تر اسپرم Y موجود در بدن آن ها شده و این اسپرم ها را در محیط اسیدی دهانه رحم زن قرار نمی دهد.

فاصله گذاری در فعالیت جنسی ۳ تا ۶ روز در هفته , سبب افزایش حجم و قدرت باروری می شود. ولی اگر وقفه زیادی در فعالیت جنسی ایجاد شود, سبب می شود که اسپرم ها تخلیه شده و پیر و نا توان و کم تحرک شوند

املاح خون مادر هم در تعیین جنسیت نقش دارند اگر میزان سدیم و پتاسیم بالا و میزان کلسیم و منیزیم خون پایین باشد بچه پسر میشه.

محیط اسیدی یا قلیایی واژن هم نقش تعیین کننده ای دارد . محیط اسیدی دشمن کروموزوم y بوده و ان را از بین میبره پس برای پسر شدن نوزاد محیط باید قلیایی و برای دختر شدن محیط باید اسیدی باشد.

۳- زمان نزدیکی حوالی تخمک گذاری ترجیحا روز تخمک گذاری باشه بچه پسر میشه.

به ارگاسم رسیدن زن محیط رو قلیایی و احتمال پسر شدن رو افزایش میده.پس دخول باید عمیق بوده و خانم به ارگاسم برسد.

خانمها از سه ماه قبل غذاهایی مانند موز - کاهو - توت فرنگی - خرما - هل - زعفران - دانه های روغنی - کره - گوشت قرمز - سیب و برنج و غذاهای نمکی را استفاده کنید. و لبنیات را برای این مدت از رژیم غذایی خود حذف کنند.

مادرانی که هرروز صبح غلات میخورن شانس پسر زایی بیشتری دارن

اگرآمیزش در حوالی زمان تخمك گذاری صورت گیرد ، پسر بدنیا خواهد آمد چرا كه در زمان تخمك گذاری ترشحات دهانه رحم از همیشه قلیایی تر و رقیق تر است و ارتجاع پذیرتر است و حركت اسپرمهایY را بسیار سهل و آسان می كند اما اگر مقاربت 1 تا 2 روز بعد یا قبل از تخمك گذاری اتفاق بیفتد شانس پسر شدن بشدت كاهش می یابد و احتمال دختر زیاد می شود

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
2706