2737
2734

مشگلت چیه

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
مشگلت چیه

من نگرانم بابام میگه خوبه مرده رو بیاریم خونمون پاکسازی از ماورایی انجام بده من میترسم چون آزمون عکس و اسم پدر و مادر و... خواسته تو یوتیوب پیداشون کرد نفر قبلی کلاه سر بابام گذاشت چیکار کنم پدرم رو به عقل بیارم الان عکس خودش و مامانم رو فرستاده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نگرانم بابام میگه خوبه مرده رو بیاریم خونمون پاکسازی از ماورایی انجام بده من میترسم چون آزمون عکس ...

مگه کسی واستون وعا گرفته

اینکارو اصلا نذار انجام بده ها

دوس داشتی مشکلتون بگو شاید بتونم کمک کنم

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2728
مگه کسی واستون وعا گرفته اینکارو اصلا نذار انجام بده ها دوس داشتی مشکلتون بگو شاید بتونم کمک کنم

نه دعا گرفتن مثل دعاگیرا اینا نیست با قرآن میخونه و... کارش قرآنیه ولی من حس قوی ای ازش نمیگیرم که آدم خیلی خبره ای باشه