2737
2734
عنوان

کشیدن دندون عقل

239 بازدید | 40 پست

سلام دوتا دندون عقل سمت راست بالا و پایینم رو کشیدم امروز نزدیک به سه ساعته اما خونریزیش اصلا بند نمیاد و شدیدم درد میکنه چیکار کنم؟؟ پایینی نیمه نهفته بود تقریبا جراحی کرد اما بخیه نزد تروخدااااا بگین چیکار کنم درد امونمو بریده😭😭😭😭😭😭

چرا بخیه نزده؟؟

دندون عقل انقدر عمیقه که نیاز ب بخیه داره

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
 نمیدونم نیمه نهفته بود نصفش در اومده بود خدا نگذره ازش همچنان دهنم خون میاد

بنطرم اگه میتونی بهش زنگ بزن 

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
فقط بگو جراحی چطوره 

ببین من با اینکه کامل نهفته نبود حاضرم بمیرم ولی دیگه جراحی نکنم حین جراحی درد نداشت اما همین که پامو از مطب گذاشتم بیرون دردش امونو بریده

ژلوفن بخور  گاز استریل تا کن بزار روش گاز بزن  بستنی هم خوبه

سه بار گاز عوض کردم همین خونریزیشم کم شه باز خوبه ولی اصلا خونریزیشم بند نمیاد... دستت درد نکنه عزیزم ممنونم

2740
 زنگ زدم برنمیداره شانس من رفته تا فردا😭

ای واااییی.....

2706