2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم    

😂عب نداره ..

لاکچری منظورته ازین بالاشهریا و با کلاسا که زیادی مهمون دعوت نمیکنن و رسمی هستن و خز خیل نیس🤣🤣دیگه 

وگرنه این عروسیای معمولی زیاد رفتم 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

خیلی لاکچزی نداشتم 

ولی بیشترین عروسی که بهم خوش گذشت عروسی دوست لرم بود که نی و دف میزدن و لباس محلی پوشیده بودن 

خیلی خفن بود

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
😂عب نداره .. لاکچری منظورته ازین بالاشهریا و با کلاسا که زیادی مهمون دعوت نمیکنن و رسمی هستن و خز ...

بابا از اینا که 30 مدل غذا و مشروب و  تزعینات و گل ارایی خفن و لباس عروس سنگ دوزی شده گرونننننن خلاصه خیلی پولداری 

2740
بابا از اینا که 30 مدل غذا و مشروب و  تزعینات و گل ارایی خفن و لباس عروس سنگ دوزی شده گرونننننن ...

ن 

همون دو مدل غذا بیشتر نمیدن 🤣🤣🤣🤣

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠