2737
2734
عنوان

فاز شوهرم و خانوادش چیه؟

212 بازدید | 9 پست

ما داریم جدا میشیم ..شوهر بچه ننم از وقتی رفته پیش خانوادش که دشمن من هستن از این رو به اون رو شده ..انگار من دشمنشم ..میگه دیگه قصد زندگی نداره ..خانوادش خیلی دیکتاتورن..باباش یه هفته پیش زنگ زده بود میگفت دخترتون نباید دیگه درس بخونه خونه رو هم باید بیارن نزدیک ما!!!!!!!!! حالا مهلت این خونه ای که توش هستیم (که البته شوهرم دو ماهه ترک منزل کرده من با بچم اینجا هستم)کم مونده تموم بشه شوهرم رفته نزدیک ننش اینا یه خونه کرایه کرده ..اومده بود میگفت میخوام جهازتو جمع کنم ببرم خونه جدید..خودتم خواستی بیا...رفته برام عدم تمکین هم زده..دو روز پیشم باز اظهار نامه فرستاده که اکه خونه رو تخلیه نکنی با مراجع قانونی طرفی..یا میای خونه ای که من گرفتم یا جهازتو ببر هرجا صلاحته میخوام خونه رو پس بدم چون خونه جدید گرفتم !!!!!!!!! فازشون چیه !!!!!

بخاطر من خونه رو آورده بود نزدیک دانشگاه من درس بخونم ولی خار شد رفت تو چشم خانوادش 

من باشم تا تهش میرم چون برگشتن پیش اینا فایده نداره مگر سرش بخوره سنگ ولی شما ببین صلاح خودتو بچت چیه

اول کار جهازو نده بگو وسایل بخر بیام

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قصد داره با این کار منو ببره پیش خانوادش؟ 

نه دارن یادش میدن که مثلا میخشو بکوبه

بری تمومه دیگه راه دخالتشون باز میشه

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا آشتی نکردین جهازت نبر به نظرم

نمیزارم ببره تا خودش اثاث بخره ..اثاثای من تقریبا لوکسن..با این حساب نمیتونه بره برا خونه جدید هر اثاث به درد نخوری بخره درسته؟

2740
نه دارن یادش میدن که مثلا میخشو بکوبه بری تمومه دیگه راه دخالتشون باز میشه

از اول نامزدی خیلی دلشون میخواست یه جوری وسط زندگیمون باشن کوتاهم نمیان ..اختلافمونم سر همین شد بیشتر !!! چون شوهرم هر چی کار میکرد پدرش برا خودش ملک و املاک میخرید و جز خرجی چیزی بهمون نمیداد که مبادا مستقل بشیم