2737
2739
عنوان

کنکوری پدر مادرا

143 بازدید | 12 پست

عزیران یک کنکوری الان باید تو این سایت چ کاری انجام بده ؟چرا از سرمایه از زندگیتون و آینده و فرصت ک امروز دارید استفاده نمی‌کنید چرا نمیخونید واقعا این گوشی سایت آدما اطرافتون ارزش دارن آینده تون رو تباه کنید تا کی چرا فکری نمی‌کنید...بسه میشه نمیشه میتونم نمیتونم تو طوری بخون بشه ی میلیون کنکوری شب کنکور از خدا میخان بشه مگه ب دعا و حرفه؟مزد تلاش میگیری همش بهونه دلتون ب حال پدر مادرتون بسوزه ....طوری تلاش کنید وقتی از خدا خواستید نه نگه 

👩‍❤️‍👨❤️....دانشجو پزشکی )

پس فردا کنکوره این دو روز ترجیح میدم ذهنمو آروم کنم برا کنکور چون با درس خوندن دیگه حالم بد میشه

تو این دو روز چی میخوام یاد بگیرم

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکسیم تلاش میکنه باید برای خودش تلاش کنه نه خوشی دل پدر مادر

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
2731
پس فردا کنکوره این دو روز ترجیح میدم ذهنمو آروم کنم برا کنکور چون با درس خوندن دیگه حالم بد میشه تو ...

عزیزم اگر هدفت اردیبهشت هست یه مرور 

اگر تیر هست پیشروی خودتو ادامه بده دیگه ❤️

موفق باشی عزیزم ❤️💗

انشالله با توجه به تلاشی که کردی نتیجه بگیری 

….Work hard in silence. Let success make the noice
پس فردا کنکوره این دو روز ترجیح میدم ذهنمو آروم کنم برا کنکور چون با درس خوندن دیگه حالم بد میشه تو ...

ذهست تو این سایت آرومه   برو بیرون بهتره

2738
کنکوره فقط ی قسمتی از زندگی الان اگرم کسی کنکور داره و اومده توی سایت از استرسشه

استرس با این سایت بچه داری آروم میشه