2737
2739
عنوان

دستم بشکنه مامانمو زدم😭😭

359 بازدید | 33 پست

قرار بود با دوستم بریم بیرون تازه دوست شدیم گفتیم میخوایم بریم گوهردشت بیا بشناسش با هزار تا دعوا بردمش ببینه دوستمو تا دوستم دید با اینکه دختره خوبیه گفت من حریف این نمیشن دختر چیه رفت گوهردشت چیه یجوری با دوستم حرف زد مردم دیگه هرکی جای دوستم بود به من میگفت برو گمشو خلاصه با دوستم رفتیم تا رسیدم دم در دوستم زنگ زد گفت مامانت رفته از همسایه ای ما پرسیده این چجور دختریه ناراحت بود خلاصه اومدم خونهفتم چرا گفتی گفت خوشم اومد هی گفت خوشم اومد گفت دختر گوه میخوره تنهایی بره جایی بهم گفت رفتی دادی اومدی گفتم دختربیرون نره هی‌ گفت نه حق نداره باید فقط تو خونه بمونه هی بهم گفت تو برام مردی چون رفتی بیرون ایکاش شب بیدار نشی بخدا من هیچ کاری نکردم منم یدونه محکم زدم تو صورتش😭😭😭

این کاربری قبلا برای خواهرم بود الان متعلق به  منه سه تایپک اول متعلق به خواهرم☺️ 

واقعا متاسفم برات

دلمم نمیاد دلداری بدم

واقعا که واقعا ک

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگه فقط تو خونه بمون با هیچ کس حرف نزن داداشمم خونه نبود ما بعد گوهردشت رفتیم شهر بازی هی بهم گفت تو برام مردی ببخشید رفتی دادی اومدی دختر چیه شهربازی رفت چیه با اینکه میدونم حق با مامانم نیست اما ناراحتم چرا زدمش دستم درد میکنه 😭😭😭😭

این کاربری قبلا برای خواهرم بود الان متعلق به  منه سه تایپک اول متعلق به خواهرم☺️ 
2731

میدونم الان با کلی حمله روبرو میشم

ولی هرمادری مادر نیست

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

ایشالا سر خودت بیاد یه همچین بچه بیشعوری

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

کار جفتتون زشت و زشت تر بود برو از دلش در بیار

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  
2740

رفتی دادی چیه هم واسه مادرت هم واسه تو متاسفم هیچکدوم درست رفتار نکردین من مادرم بدترین حرفا بارم کرده تهش داد و فریاد کردم ولی دست روش بلند نکردم

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
واقعا متاسفم برات دلمم نمیاد دلداری بدم واقعا که واقعا ک

حالم بده منم درک کنین مگه من ادم نیستم چون دخترم میگه باید خونه بمونی بخدا دارم با اشک مینویسم😭😭😭

2706