2737
2739
 ۷ درصد چند تومن میشه ؟

7درصد پولایی که میخای بگیری من که نمیدونم چقد میخای بخری 

مثلا اگر پول طلایی که میخری 10 میلیون بشه 10 میلیون رو تو ماشین حساب در7ضرب و تقسیم بر100 کن مقداری که باید برای سود فروشنده بدی بدست میاد 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلا الان ۳۵۰۰، شما ۵گرم دست دوم بخری کمه کم ۵درصد طرف سود میگیره، ۱۷۵۰۰۰=۵×۳۵۰۰۰

من مقداری طلا خریدم و مقداری عوض کردم فروشنده به من ‌گفت فقط از طلایی که میخرید سود میگیرم اما از کل طلاها سود گرفته 

خدایا امید به تو 
2731
من مقداری طلا خریدم و مقداری عوض کردم فروشنده به من ‌گفت فقط از طلایی که میخرید سود میگیرم اما از کل ...

البته طلای شما رازیر قیمت تابلوبر داشته، ولی طلایی که به شنا فروخته به قیمت روز و همون سود اضافه

7درصد پولایی که میخای بگیری من که نمیدونم چقد میخای بخری  مثلا اگر پول طلایی که میخری 10 میلیو ...

من ‌۸ گرم طلا میخواستم ‌بگیرم که سود ۷ درصد هم حساب کرد خوب حالاحرفم اینه که من ۸ گرم طلا که از قبل داشتم دادم و ۱۶ گرم النگو گرفتم اما فروشنده گفت فقط سود ۸ گرمی که میخوای بخری حساب میشه و طلایی که تعویض میکنی ضرر نمیکنی در صورتی که از کل ۱۶ گرم سود گرفته و ۵ تون اضافه گرفت به عنوان سودش

کاش عوض نمیکردم🥴

خدایا امید به تو 
2740
من ‌۸ گرم طلا میخواستم ‌بگیرم که سود ۷ درصد هم حساب کرد خوب حالاحرفم اینه که من ۸ گرم طلا که از قبل ...

قیمت طلا چندبود وقتی خریدی؟ 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
البته طلای شما رازیر قیمت تابلوبر داشته، ولی طلایی که به شنا فروخته به قیمت روز و همون سود اضافه

اما تاکید کرد طلایی که شما داری الان ببری جای دیگه بفروشی زیر قیمت تابلو برمیدارن اما اینجا چون داری تعویض میکنی هزار تومنم ضرر نمیکنی 😐

خدایا امید به تو 
اما تاکید کرد طلایی که شما داری الان ببری جای دیگه بفروشی زیر قیمت تابلو برمیدارن اما اینجا چون داری ...

اگه گفته برو بهش بگو

دوست پدرسوهر من طلا فروشه

من طلای دست دوم یا حتی نو که از قبل داشته را فقط به قیمت تابلو ازش میخرم، یعنی هیچ سودی نمیگیره بنده خدا

نه میگیرن حرف بیخود زده  ۵ تومن برای طلا چیزی نیست بیخیال باش

از این ۵ تومن‌۲۵۰۰ سود طلایی که خریدم اون که هیچی 

ولی طلایی که عوض کردم هم ۲۵۰۰ گرفته 

حرفم ۵ تومن ‌نیست دو و پونصده😂😂

خدایا امید به تو 
۳۵۶۰

عزیزم از 7درصد کل طلاهم بیشتر گرفته 

7درصد 16گرم با اون قیمت میشه 3990000

ولی میگی 5تومن گرفته 

درحالیکه گفته فقط 7درصد اون 8گرم رو ارت میگیریم اگه اینطور میبود باید 1990000میدادی 

خیلی زیاد گرفته ازت برو پیشش

2706