2737
2739
عنوان

ساک حاملگی خالی

226 بازدید | 18 پست

سلام خانوما میشه جواب منو بدین لطفا؟! 

من بحساب تاریخ پریودم هفته 5 و 4 5 روز هستم

ولی سونوی واژینال گفت که 4 هفته و 4 5 روز هستم

بعد اینکه تو سونوی واژینال یه ساک حاملگی ریز بدون کیسه زرد و فتاپل و جنین دیده شد 

مایع آزاد اکوفری خفیف هم دیده شد

بنظرتون امکان داره چند هفته دیگه جنین دیده بشه؟ یا پوچه؟ 

بنظرتون 4 هفتگی باید کیسه زرد و فتا پل دیده می‌شد؟

زوده هنوز

چوت زمان لقاح ك نيمدونيد كي بوده

صير كنيد

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زوده دختر منم تو پنج هفتگی دیده نشد☺️

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2728
آخه من با لتروزول و دوتا آمپول hcg باردار شدم

ربطي بع نوع بارداري نداره.

كلا براي همه باردارها همينه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
زوده دختر منم تو پنج هفتگی دیده نشد☺️

شما بعدش کی رفتین سونو؟ 

دکتر ب من گفته یه هفته دیگه برم سونو

ک ببینه رشد کرده یا نه

میترسم باز بگه خالیه و تو دلم خالی شه 

کلا یه ساک بود

بنظرم زود بوده 

خود سونو گرافه چی گفت

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2740
شما بعدش کی رفتین سونو؟  دکتر ب من گفته یه هفته دیگه برم سونو ک ببینه رشد کرده یا نه میترسم ...

نه نترس عزیزم من بعد دوهفته رفتم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
پس منم یه هفته دیرتر برم بهتره فکنم

بله دوهفته دیگه برو ولی خواهش میکنم استرس  نداشته باش ☺️

بله دوهفته دیگه برو ولی خواهش میکنم استرس  نداشته باش ☺️

ممنون عزیزم خیلی دارم سعی می کنم استرس نداشته باشم ولی از وقتی رفتم سونو کلا دکتر ناامیدم کرد 

اولش که گفت بخاطر اون مایع آزاد احتمال داره خارج از رحم باشه 

الانم که ساک خالی بود

2706