2733
2734
عنوان

رفتم در مغازه شوهرم دعوا شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1620 بازدید | 55 پست
من تو تابیک مشهدم عکس خودمو بچه هامو گذاشتم چک کن 🤙🏿

گذاشتی که گذاشتی 

به چه حقی بی احترامی میکنی به من؟ 

در ضمن عکس شناسنامه! نزاشتی که کلی عکس فیک هست 

دیگه ریپ نزن خیلی وقته تاپیک هات رو دیدم چقدر تاپیک سرکاری آخه به نی نی یار شب هم گزارشت رو میدم

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

*******م*در

@niniyar_5    

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
*******م*در

@niniyar_2    

سلام این کاربر خیلی وقته تاپیک سرکاری میزنه نصف کاربران فهمیدن اینم که از لحن حرف زدنتون من به نی نی یار پنج هم گفتم واکنشی نشون ندادن 

میشه چک کنید ببینید این کاربر معلق شده یا نه؟ رسیدگی کنید لطفا 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2731
@niniyar_2     سلام این کاربر خیلی وقته تاپیک سرکاری میزنه نصف کاربران فهمیدن اینم که از ...

اطلاعات کاربران فقط به خودشون داده میشه عزیزم

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
اطلاعات کاربران فقط به خودشون داده میشه عزیزم

خب عزیزم میشه رسیدگی کنید به این کاربر؟ 

مگ ایشون همون عاطفه ک مادر دوتادخترنو همسرشون زن دوم گرفته نیستن !!!  

اره بابا دروغگو هم هست یه بچه دبیرستانی هست

2740

ای وای من .... من چقد‌واس این ادم غصه خوردم بخدا ... اگ‌دروغ باشه حلالش نمیکنم . 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼

عزیزم  واقعا شاید راست بگه ولا اطرافمون خیلی خانما هستن با شرایط ایشون 

حالا فک کن اینم یکیش، میاد اینجا کمی از مشکلاتش بگه 

منم خیلی وقته تو سایت میبینمش تاپیکاشو میبینم احساسم میگه دروغ نمیگه 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲 
عزیزم  واقعا شاید راست بگه ولا اطرافمون خیلی خانما هستن با شرایط ایشون  حالا فک کن این ...

عزیزم دفاع نکنید! نصف کاربران فهمیدن این یه بچه دبیرستانی هست توهین هم می‌کنه 

سر ۴ هزار تومان ۴ هزار تومان!!! تاپیک زده بود بنظر شما مسخره نیست ؟ همه دیگه دارن مسخرش میکنن

عزیزم دفاع نکنید! نصف کاربران فهمیدن این یه بچه دبیرستانی هست توهین هم می‌کنه  سر ۴ هزار تومان ...

ولا نمیدونم خدا عالمه   بینم پشت این گوشیا کی نشسته 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲 
2706