2737
2739

بچه ها میدونم کنفرانس و بچه ها و ادما همه مثل همیم و نباید ترس و استرس بگیریم. دست خودم نیست قلبم مشکل داره.  امروز موقع کنفرانس ازریک سال قبل تنفسم مشکل پیدا کرده بود چندین بار نفس عمیق کشیدم ولی حالم خوب نمیشد.  ضربان قلبم بالای هزار بود.  اصلا وضعی بود داشتم سکته میکردم.  توسینم سوزش حس میکردم کلماتو نمیتونستم بگم چندین بار حین کنفرانس صحبتو قطع میکردم میخواستم بگم نمیتونم🥺🥺خیلی شرایط بدی بود هیچ کس نفهمید اصلا چی گفتم. 

دانش آموزی؟

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بی حد استرسی ام الان که نزدیک خرداد شده و امتحان ها شروع شده من قلب درد شدید میگیرم و همش دستام و پاهام خیس میشه الانم که از ۶اسفند پریود نشدم از استرس و اظطراب همشم ۱۶سالمه

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
2728

عزیزم چرا به استادت نگفتی استرس داری 

اگ میگفتی یکم بهت استراحت میداد در حد چند دقیقه 

خودش حرف میزد بعد دوباره شروع میکردی

اشکال نداره دختر قشنگ

همه ما موقع کنفرانس استرس داریم یکی کمتر یکی بیشتر

منم بی حد استرسی ام الان که نزدیک خرداد شده و امتحان ها شروع شده من قلب درد شدید میگیرم و همش دستام ...

منم وقت امتحاناتمه.  قلبم داره از سینه درمیاد. وحشتناک حالم بده.  همزمان کنفرانس هم دارم🥺🥺😓😓

2740
دانشجو

تجربه دارم

برو دکتر بگو استرس داری خودش بهت یه قرص میده موقع ارائه بخور

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
عزیزم چرا به استادت نگفتی استرس داری  اگ میگفتی یکم بهت استراحت میداد در حد چند دقیقه  خ ...

نه نمیشد تازه زمان هم کم بود فشار پشت سرم گذاشته بودزودتر تمومش کن  در حالی که من اصلا نفسم هم بالا نمیومد

منم همینم و همیشه قبل ارائه و درس جواب دادن پرانول میخورم سرخود  جدیدا حس میکنم اینم جواب نمید ...

خش بحالت حداقل دکتری آینده داری من که با این درسام فکر نمیکنم داروسازی بیارم 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
تجربه دارم برو دکتر بگو استرس داری خودش بهت یه قرص میده موقع ارائه بخور

از یک ساعت قبل هر کاری میکردم بهتر نمیشدم هیچ تازه بدترم میشدم. ارزوم بود دسترسی به پروپرانول یا الپروزولام یا هر چیزی ارامش بخش داشته باشم

نه نمیشد تازه زمان هم کم بود فشار پشت سرم گذاشته بودزودتر تمومش کن    در حالی که من اصلا ن ...

اشکال نداره عزیزم 

گریه نکن 

هیچکس یادش نمیمونه 

من یکبار سر کلاس زبان تخصصی دانشگاه ب جای سیک س گفتم سک س دوبارم گفتم 

الانم ده سال از اون روزا داره میگذره 

2706