2752
2734
وای من تو این مورد خیلی بی‌فرهنگم پس🤐🤐  با چی بیاریم وسیله ها رو آخه  رومم نمیشه کیسه ...

یه زنبیل حصیری خوشگل ببر انقدر مدل های قشنگه و شیک داره روش گل کار شده 

ساک پارچه ای شیک با طرح های چاپی فانتزی یا گلدوزی هم هستن 

ولی خداییش اونایی که خیلی حساسن رو این مسئله ایا درمصرف باقی مواد هم حساسن که اسراف نشه؟

یاد دوستم میفتم ساندویچ نصفه اشو مینداخت تو سطل بخاطر اینکه میلش نمیکشبد درنهایت دغدغه پلاستیک داشت 

یا انقدر که مصرف لباس و پوشاک و غیره داریم و اونا رو مد و باکلاسی تلقی میکنیم و حاظر نیستیم دردو مراسم یک لباس یکسان بپوشیم و اگر پوشیدیم حس عقب موندگی داریم 

اینا رو هم توجه داشته باشن اقایون داداشام

لطفا لایک نکنید ممنونم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه ک واس زباله ک کیسش تموم شده اسفاده میشه یه ظرف غذا مبذاری توش واس سرکار

واسه طباله باید کیسه زباله مناسب ک قابلیت جذب راحت تو طبیعت دارن استفاده کنید

اگ از اون کیسه های کوچیک برای زباله استفاده کنید میدونید چ حجم زیاد پلاستیکی وارد طبیعت میکنید؟

بعدم برای ظرف غذا هم قابلمه های مخصوص هست ک غذا نریزه از اونا بگیری و قابلمتونو بزارید تو ی کیسه پارچه ای

2731
دوستان منظور این نیست که چیزی که خریدید و بگیرید تو دستتون، اگه مثلا یجایی خربد کردید و پلاستیکتون ه ...

خب برای میوه نمیشه چون جدا جدا وزن میشن. یه بار من خواستم صرفه جویی کنم فروشنده بی سواد بود نتونست قیمتی که حساب کرد دو برابر قیمت شد منم توجه نکردم وقتی رفتم خونه متوجه شدم مجبور شدم باز برگردم برم باقی پولمو بگیرم

ولی خداییش اونایی که خیلی حساسن رو این مسئله ایا درمصرف باقی مواد هم حساسن که اسراف نشه؟ یاد دوستم ...

فرهنگ سازی👌🏻

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
اگر پلاستیک نگیریم، برای داخل سطل ها باید بریم کیسه بخریم! من از همونایی که از مغازه میگیرم برای دا ...

کیسه های زباله اکثرا قابلیت جذب تو طبیعت دارن و ب سادگی از بین میرن اسن کارتون اشتباهه

کیسه های زباله خیلی بزرگن حجم زیادی از اشغالو میگیرن اون کیسه های کوچیک خیلی زیاد وارد طبیعت میشن اینجوری

از بعضی از کامنت ها مشخصه رعایت کردن همین نکته ساده انگار خیلی سخته براشون حتی از اینکه بقیه هم رعایت میکنن انگار فشاری شدن 

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .
فرهنگ سازی👌🏻

خیلی هم عالیه فرهنگ سازی اما کاش درهمه زمینه ها حساس باشیم و دنبال فرهنگ سازی باشیم 

اما متاسفانه بخاطر تبلیغات و منافع بالادستیها در باقی زمینه ها فرهنگ سازی نمیشه 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
خیلی هم عالیه فرهنگ سازی اما کاش درهمه زمینه ها حساس باشیم و دنبال فرهنگ سازی باشیم  اما متاسف ...

نوشته شما نمونه فرهنگ سازی بود عزیزم با ایموجی نشون دادم که انتقاد نبود، تشویقتون کردم👏🏻

کاملا درسته

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706