2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه گروه تجربه ivf خواستی لینک بدم روبیکاس

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
2731

منم این ماه قرار بود برم واسه شروع ای وی اف نشد ماه بعد میرم لطفا اگه توضیحی دادی منو لایک کن بدونم چجوریه 

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂
منم این ماه قرار بود برم واسه شروع ای وی اف نشد ماه بعد میرم لطفا اگه توضیحی دادی منو لایک کن بدونم ...

گروه ivf خواستی درخواست بده روبیکای

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
 گروه ivf خواستی درخواست بده روبیکای

روبیکا ندارم 

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂
2738

سلام عزیزم 

ایشالله که به سلامتی این دوره رو طی کنی

چون به احتمال زیاد میخوان دوتا جنین انتقال بدن در دو مرحله انجام میدن 

چند وقت بعد پانکچر رفتی برای انتقال ؟

خداوندا تو بهترین هستی و بهترین ها را برایمان بخواه💞
درد داشت؟! پروسه اش چقدر طول کشید؟! هزینه اش؟ تخمک کشی درد داشت؟!

برا تخمک کشی (پانکچر)بیهوش میکنن بعد انجام کار ،دوسه ساعت استراحت میدنت بعد مرخص میشی ،انجام این کار ۱۰میلیون شد ۱/۵سال پیش،من فریز کردم چون عمل کیست داشتم ،و برای فریز ۴/۵میلیون گرفتن جداگانه،بعداز پانکچر رفتم عمل کیست آندرومتریوز و زدن تعدادی آمپول ،الان انتقال جنین انجام دادم ،هزینه بین ۵/۵تا ۸میلیون بستگی به وضعیت داره ،الان برا من دومرحله ای هست یعنی دوتا ۵/۵تا ۸میلیون

سلام عزیزم تقریبا ۱/۵بعداز پانکچر

ایشالله بسلامتی

فقط استراحت کن من فامیلمون  ای وی اف کرد الان ماهای اخرشه

خیلی استراحت کرد کلا قید کار رو زدش 

خداوندا تو بهترین هستی و بهترین ها را برایمان بخواه💞
اسی انشا الله خدا دامنتو سبز کنه و برات بمونه منم این ماه میخوام برم ولی پروسشو نمیدونم بیزحمت برا ...

ممنونم ،بالاتر یک بار کامل توضیح دادم،انتقال درد نداره،مثل سونو داخل واژن هست بدون بیهوشی ،اما دکتر من با مثانه پر انجام میده که ،مدام دستشویی داری و بعد کار لگن میارن برات،پانکچر هم که بیهوشی بود ،اما دوسه ساعت بعد مرخص میشدی

2706