2737
2734
عنوان

حالم از پوستم بهم میخوره ااههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 35 پست
خیلی روم تاثیر گداشته من بشدت حساسم نمیتونم 

ببین بهترین کاری که میتونی الان انجام بدی اول پذیرش خودته دوم پولاتو جمع کنی بری پیش دکتر خوب و به پوستت برسی 

یسری محصول بخر تست کن 

اگه رو اندامتم حساسی یا از یوتیوب کلیپ ببین ورزش کن یا برو باشگاه خیلی رو روحیه و هیکلت حتی پوستت تاثیر مثبت میزاره

خدایاشکرت❤️✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام 

این اشتباه رو همه یه بار انجام دادن .من گین آپ خوردم خداییش اثر کرد چاق شدم و دیگه چاقیم برنگشت....ولی کلی جوش زدم.منی ک همه میگفتن خشبحالت ب خاطره این پوسته صافت الان پنصدتا جوش دارع.کله بدنه من یدونه مو نداشت الان صورتمو باید ببینی .ترک پوستیم ک نگم .....چرا بی عقلیم ما ...منم سنه زیادی ندارم😞💔

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹
2731
اون لکا میرن بنظرت

آره ، اما ن یه ماهه. اسکراب کن کم کم میرن. 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
چیکارکردی ک حل شده شما هم موی زیر پوستی داشتی

عزیزم منظورم اینه برام مهم نیست الان

بزار چیزایی که میدونمو بهت بگم

باید قبل شیو از نمک حمام و اسکراب استفاده کنی و بعدش لوسیون تا پوست مرغی نشی و اگر میتونی برو لیزر کن 

بعد در مورد ترکهای پوستی ام خیلیا دارن و اصلا چیز بدی نیست و لیزر براش جوابه

در ضمن شما که با کاهش 6 کیلویی ترکت برداشته پوستت حتما بعدا مامان شدی تو بارداری از پماد های مخصوص که باید پزشک پوست بهت بده استفاده کن 

در مورد جوشهاتم که لک میشن با یه پزشک مشورت کن ببین مشکل پزشکی داری یا هورمونی یا جسمی یا چی 

2738

من مث تو جی فست خوردم از ۴۵کلیو شدم ۶۳یهو سر از دست دادن عزیز لاغر شدم دوباره و ترکاب قرمز وحشن ناکی زدم البته روب پاهام نه بالل تنه اولش خیلی درگیرش بودم و تازه من شوهر دارن و جلو شوهرم از نشون دادن پاهام خجالت میکشم اما کم کم طبیعی کردم براخودم و فک نکردم بهش یهو یکی بهم گفت روغن نارگیل خالص از عطاری بخر بزن عالیع منم زدم و از اون حجم از ترک نصفش رفت و مقداریش موند ک سفید شده کمرنگ شده بزور دیده میشه بنظرم روغن نارگیل و بعد حمام وازلین زدنو جزو روتین زندگیت کن تاثیرشو میبینی 

از دِل برود همان که از دیده رَود
اره نمیدونم چرا اینطوری شد  ببخشید قند مصنوعی چیه  باشه

بزن‌گوگل  یعن نوشابه، کیک ، بیسکوئیت

هر چی توش شکر داره.

ب جاش قند طبیعی مصرف کن

مثل خرما  شیره انگور ،کشمش و....

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱
من مث تو جی فست خوردم از ۴۵کلیو شدم ۶۳یهو سر از دست دادن عزیز لاغر شدم دوباره و ترکاب قرمز وحشن ناکی ...

روغن نارگیل بعد حموم باشه؟

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
روغن نارگیل بعد حموم باشه؟

روغن نارگیل هم یکساعت قبل حمام خیلی تاثییر داره هم بعد حمام باپوست تمیز تاثییرشو می‌زاره اما من باسلیقه خودم قبل حمام روغن نارگیل میزدم بعد حمام به پوستم وازلین میزدم خوب جذب پوستم میکردم 

از دِل برود همان که از دیده رَود
2706