2737
2739
عنوان

اگه مادر شوهرتون تو نینی سایت ثبت نام کنه چیکار میکنید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 26 پست
اول از همه کاربریشو شناسایی میکنم . بعد همش زیر پست هاش تشویقش میکنم عروست ماه هست قدرشو بدون   ...

اگه تاپیک عروسش رو خوند چی🤔

زندگی کسی رو با کارهامون نابود نکنیم شاید سر خودمون اومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مشکلی نیست . چون من اصلا تاپیک خصوصی نمیزنم و چیز خاصی درباره خانواده شوهر. نمیگم. 

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕

ای کاش مادرشوهرا بیان اینجا عضو شن تا ببینن چقدر عروسا دلشون خون از دستشون😂

یکم رو اخلاقشون کار میکردن همچنین عروسها😄

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
ای کاش مادرشوهرا بیان اینجا عضو شن تا ببینن چقدر عروسا دلشون خون از دستشون😂 یکم رو اخلاقشون کار می ...

میان جنگ و دعوا راه میندازن تهشم نینی یار رو تگ میکنن کاربری عروس میترکه 😂😂😂

زندگی کسی رو با کارهامون نابود نکنیم شاید سر خودمون اومد
میان جنگ و دعوا راه میندازن تهشم نینی یار رو تگ میکنن کاربری عروس میترکه 😂😂😂

😂

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2740
شغلتون چیه؟

کارمندم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
حس میکنم بازیگری 💓😊

نه عزیزم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم.