2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
از کجا میدونی  شاید یکی داره داشتنت و پیش خدا دعا میکنه❤

برام مهم نیس 

الان تو زندکی با کسی ام ک دوستش نداشتم و هنوز ندارم  و ده سال زجر و کتک  و  تحقیر و   ازار و جنگ ۰۰۰۰

پس از اول دوسش نداشتی. سخته این مدلی ادامه بدی مشاوره نرفتی؟

رفتم     گفتن اینم باید بیاد ک نمیاد   این میگه دوستم داره ولی با شکم بخیه سزارینی منو میزد و کبود میکرد میگه دوستم داره ولی    هزار بلا سرم اورد    اه دلم نمیکشه از کردارش حتی حرف بزنم

رفتم     گفتن اینم باید بیاد ک نمیاد   این میگه دوستم داره ولی با شکم بخیه ...

چرا با اون وضع کتک میزد؟ زندگیتون به لج و لجبازی کشیده شده؟ شاید شوهرت فهمیده بهش علاقه ای نداشتی و نداری 

چرا با اون وضع کتک میزد؟ زندگیتون به لج و لجبازی کشیده شده؟ شاید شوهرت فهمیده بهش علاقه ای نداشتی و ...

برا پول سزارین  

حاظر نبود خرجم کنه 

و اینکه درامد ایشون بالاست     ولی دوسم دلره و عاشقمه ها  ولی حاظر نبود اون موقع خرجم کنه همش میگفت بابات بده ۰۰۰ منو برا ارثم گرفته بود  دید ارثمو نمیدن   زخمی شد رو واقعیشو نشون داد 

نکته  پدرم زندس  و ارث هیچکسو نداده 

برا پول سزارین   حاظر نبود خرجم کنه  و اینکه درامد ایشون بالاست     ولی دوسم د ...

اون جوری منو دوست داره ک تا بحال بخاطر مدل دوست داشتنش چند بار خود کشی کردم منه مذهبی ب جهنم راضی شدم تا  زتدگی

2706