2733
2739
عنوان

یه هفتس با مامانم قهرم....

139 بازدید | 14 پست

ماجرا اینه که دخترمو گذاشته بودم پیشش بعد چند ساعت هر چی زنگ زدم بهش جواب نداد بیشتر از ۲۰بار خونه و موبایلشو گرفتم اما جواب نداد.کلی استرس گرفتم و با شوهرم دوتایی خودمونو رسوندیم خونش دیدیم دوتایی دارن غذا میخورن گفت خوابیده بودیم منم عصبانی شدم گفتم چقدر بی فکری... بعدم بچه رو برداشتیم اومدیم خونه.الان یه هفته س باهم قهریم.حالا بنظرتون من مقصر بودم یا مامانم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما مقصر بودید

باید آرام برخورد می‌کردید وقتی دیدید هر رو سالم هستن 

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2738

وای دلم میخواد یه چیزایی بهت بگما  حالا بچه تو نگه داشته بعد با اونجور باهاش حرف زدی!!!! معلوم تو مقصری خب متوجه نشده جوابتو نداد مریض نیست نگرانت کنه دیگه واقعا برات متاسفم

بدبخت مامانت بچه رونگهداشته حالااینجوری طلبکاری

حالانگران شدی درست ولی خو دورازجون اگه اتفاقی بیفته یکی هست بالاخره زنگ بزنه قرارنیست که چون جواب ندادحتما اتفاقی افتاده

کلمات قدرت آزار دادن شما را ندارندمگر آنکه گوینده‌ی کلمات برایتان بسیار عزیز باشد . . .
2706