2737
2739

من گواهینامه دارم تو شهرستانم  خودم تنهایی رفتم و پارک کردم ولی همونجا چندبار تصادف جزئی کردم چون ابعاد ماشین دستم نیومده 

میدونم تو تهرانم خیلی سخته رانندگی مثلا تو بزرگراه ها تعویض دنده و حای شلوغ و پارک و..

اگه مثلا شروع کنم بایکی برم روزی ی ساعت راننگی هرروز یا ی روز درمیون تا دوماهه دیگه دستم راه میوفته؟

تو شهرستان اینجوری بودم شب و نصف شب میرفتم هیچ کسم بهم یاد نداد خودم همونارو یاد گرفتم

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)

من تنها دوس ندارم بشینم ولی کسیم نیس کنارم بشینه یک هفته دو هفته کنارم باشن ترسم میریزع ب کل و راحت میرم میاماگ دل جرئت داری بشین کم کم عالی میشی

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
من تنها دوس ندارم بشینم ولی کسیم نیس کنارم بشینه یک هفته دو هفته کنارم باشن ترسم میریزع ب کل و راحت ...

منم البته اولش اینجوری بودم دوسه بار با دوستم نشستم اون خودشم بلد نبود ولی همون برام قوت قلب شد دیگه ترسم ریخت  تونستی یکیو پیدا کن حتما دست دست نکن تا زده نشدی

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم البته اولش اینجوری بودم دوسه بار با دوستم نشستم اون خودشم بلد نبود ولی همون برام قوت قلب شد دیگه ...

ممنون حتما😢اما کسی یاد داشته باشع بهترع

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2731