2733
2739
عنوان

چقدر دوستم مهربون و بخشندست

103 بازدید | 13 پست

هفته ی پیش یک کیلو بادام درختی(سنگی)آورد برام. تولدم هفته ی پیش بود بستنی خرید برام. ۷۰۰ تومن  هم پول گذاشت توی پاکت.

به نظرتون هزینه ی بادام ها و بستنی چقدر شده؟که برای تولدش جبران کنم.

پارسال هم برای تولدم یه ماگ قشنگ گرفت.

چقدر بخشنده است.شرمندش شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مثل من اسکله

😂😂😂باز دوستش شانس آورده که واسه کسی می کنه ک قدر می دونه 

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
2738
اره  ن مثل من خر ۶ سال پای ی نمک نشناس بمونم

همونن فقط میخورن

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
بله گلم خب ادم شرمنده میشه

خوبه قدرانی