2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ازدواج بکنی کلا همیشه خدا سرگرمی یه لحظه هم وقت افسردگی وتکراری روزا رو نداری قشنگ معزتم مشغوله همیشه.....مجردی وتنهایی همینه خدا بخت خوب نصیبت بکنه ....البته بستگی به خودتم داره ها من اینجورییم فرصت افسردگی ندارم یا تکراری شدن  روزا....اما عروس دوممون دوتام بچه داره اما همیشه میناله حالشم بپرسی میگه هیچی روزای تکراری مال اون متاهلم شده بازم رو تکراره 

برو پیاده روی هرروز دوساعت یا یه روز درمیون حال ادم رو خیلی خوب میکنه من بعد ۷سال که ازدواج کردم این هفته پسرمو گذاشتم مهدکودک سه ساعت میرم پیاده روی خیلی خوبه روحیم چندین برابر عوض شده خودمم خسته میشم دیگه به هیچی فکرم نمیکنم خیلی خوشحالم خیلی ...خداروشکر...شما که مجردی راحت برو بگرد خوش بگذرون یه چیزیم بخور بیا...

بی پولی اذیتم میکنه درونگرام کمالگرام خیلی اذیت میشم

خب ۸۰درصد ایرانیا بی پولن خودتو باید وفق بدی من مخالف کار کردنم دوست ندارم بهت توصبه کنم ....درستو بخون لااقل یه شغل اداری یا معلمی داشته باشی انوقت از بی پولی نجات پیدا میکنی زندگی خوبیم شروع میکنی  جز اینا کار کردن بیرون پولی نمیدن جز بیگاری ....بلاخره همه یه مرحله ای اززندگیشون بی پولی رو تجربه میکنن چاره ای جز تحمل نیس منم دوره ی مجردیم کشیدم بی پولی رو با اینکه پیش خواهرم کار میکردم چون فقط مس انداز میشد برای جهیزیم که بخریم بدجور بی پولی کشیدم اما خداروشکر ۷ساله خلاص شدم متاهل شدم الانم بازم ولخرجی نمیکنم برای پسرم پس انداز میکنم اما دیگه بی پول نیستم خداروشکر ....شمام راهی پیدا کن افسردگی معنایی نداره پاشو عصه خوردن تعطیل نمازتم بخون نزدیکتر شو به خدا حالت دلت خوب میشه والا خیلی چیزا هس حالتو خوب کنه پولم لازم نیس ...من تو مجردیم خیلی تو محدودیت بودم نمیتونستم حودمو زیاد سرگرم کنم یا برم بیرون وگرنه مجردی هم خوبه اگه خانواده زیاد سخت گیری نکنن البته بی بند شدن نه ها در حد متعادل

2738

سلام

منم بی پولم

بخدا کاربر قدیمیم هدفم این نیست یه چیزی بگم برم

یه راه برای کسب درامد هست. یه برنامه هست هرکسیو دعوت کنی ۱۰۰تومن میده

با هردعوت هم به خودت هم اون بنده خدا جایزه میده.

تازه پیداش کردم

میشه کد معرف منو بزنی هم پول گیر خودم بیاد هم شما ؟