2733
2739
عنوان

متولد ۲۹ اسفند ۸۱ هستم

521 بازدید | 32 پست

از نظر قانونی من متولد ۸۱ هستم و شناسنامه ۸۱ هست. ولی چون آخرین روز سال ۸۱ بدنیا اومدم بعضیا من ۸۲ ایی تکلیف من چیههه؟؟

King آرش 🤍کسی چه می‌داند فردا چگونه روزی است؟روزی پسرعموی دامپزشکمو مسخره میکردم بخاطر اینکه نتونست از پزشکی انسان دربیاد ولی دامپزشک شد کسی چه میدونست  الان بشه بند بند وجودم؟؟🤍

هیچی 

شما متولد سال ۸۱ هستید 

همین

منم ۲۶ اسفندم 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تکلیفتون اونیه که تو شناسنامه نوشته شده هست

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2728
هیچی  شما متولد سال ۸۱ هستید  همین منم ۲۶ اسفندم

والا مامانم پدرمو در آورده  😫😫

King آرش 🤍کسی چه می‌داند فردا چگونه روزی است؟روزی پسرعموی دامپزشکمو مسخره میکردم بخاطر اینکه نتونست از پزشکی انسان دربیاد ولی دامپزشک شد کسی چه میدونست  الان بشه بند بند وجودم؟؟🤍

منم همینم ۲۵ اسفندم

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
والا مامانم پدرمو در آورده  😫😫

بذار راحت باشن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
منم همینم ۲۵ اسفندم

۸۱ هستی،؟؟؟

2740
۸۱ هستی،؟؟؟

نه

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
بذار راحت باشن

واقعا هرجا میریم میگم متولد چندم هعی تکرار میکنه میگه نوشتن ۸۱ بخاطر یکساعت. یکروز  نیمه دوم شده

نه

کسی گیر نمیده میگه بخاطر ۵ روز. یکسال بزرگ نوشتن؟؟؟

کسی گیر نمیده میگه بخاطر ۵ روز. یکسال بزرگ نوشتن؟؟؟

نه 

میگن بخاطر ۴ روز سنت بیشترع اما مهم نیس خب

نه  میگن بخاطر ۴ روز سنت بیشترع اما مهم نیس خب

اخخخ این منو کشته آدم حس میکنه بین زمین و هوا معلق مونده.  منظور از این حرفشون متولد سال جدید  هستیم یعنی؟؟

اخخخ این منو کشته آدم حس میکنه بین زمین و هوا معلق مونده.  منظور از این حرفشون متولد سال جدید&n ...

ارع

ارع

چه بد از تولد هم شانس نیاوردم

2706