2737
2739
عنوان

نصیحت های مامانم درباره طلاق و حضانت بچم بیایید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 4554 بازدید | 149 پست
منظورمو نگرفتی شاید خیانت کرده باشه شاید نتونسته زندگی کنه شاید هزاران دلیل دیگه من تو زندگی کسی نیس ...

خب عزیزم وقتی بچه داری و خیانت کنی 

یعنی پدر خوبی نبودی!!!

چون تو فقط به زنت خیانت نکردی به بچه هم خیانت کردی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
منظورمو نگرفتی شاید خیانت کرده باشه شاید نتونسته زندگی کنه شاید هزاران دلیل دیگه من تو زندگی کسی نیس ...

پدر خوب بچه اش را ول میکنه و چند ماه بعد طلاق عقد میکنه ،این ی انسان بدون صلاحیت...، کسی ک فقط به خودش فکر کرده

ی نیمچه ژنتتیک دان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از نظر من خانمها هر بلایی سرشون بیاد حقشون چون همیشه میخوان بار مسئولیت همه چیز برعهده بگیرن و مردها ...

چرا شرایط اون بچه رو درک نمیکنین

اون بچه چه گناهی داره

باور کن بچه بیشتر از مادر یتیم میشه تا پدر مگه پدر اونم همچین پدر بی‌مسئولیت و هرزه‌ای میتونه برا بچه امنیت بوجود بیاره

اون اگه پدر بود دلسوز بود الان وضعشون این نبود

اضطراب جدایی اون بچه رو نابود میکنه، اون بچه تو آغوش مادرش با بوی تن مادرش با وجود مادرش کنار خودش با نگاه مادرش میتونه بهتر زندگی کنه 

بحث آیده یه انسانه

خیانت نشانه‌ی چیه دوست عزیز؟ مرد زندگی بودن؟

مشکل ما خانمها اینکه احساسی برخورد میکنیم دوست من شوهرش بهش خیانت کرده بود طلاق گرفتن دوتا بچه شو داده بود به شوهرش مرده از همه لحاظ به بچه ها میرسید حتی دوستمم میگفت 

پدر خوبیه ولی نتونست شوهر خوبی باشه واسه من 

2731
خب عزیزم وقتی بچه داری و خیانت کنی  یعنی پدر خوبی نبودی!!! چون تو فقط به زنت خیانت نکردی به ب ...

آفرین بحث طلاق و خیانت جداست

این آقا به زن و بچه اش خیانت کرده، یعنی نادیده گرفتشون..یعنی اصلا بود و نبودتون مهم نیست برام

ی نیمچه ژنتتیک دان 
2738
بهش گفتم یه تومن باید از این ماه بیشتر بدی قبول کرد

خب دیگه خیلیم عالیه

بعدا اگر باز خواستی بگو اضافه کنه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

به فکر خودت باش که باز ازدواج کنی وایندفه بایه آدم خوب ازدواج کن بچه رو هم تو هفته تقسیم کن ۴ روز پیش تو ۳ روز پیش اونا نگذار همه چی بیافته گردنت خرد میشی زیر بار این همه مسئولیت

بچم خیلی دوستم داره انگار همه چیش منم 

وای قلبم🥺اجازه نده مادرت چنین حرفی در مورد بچه ت بزنه

مخصوصا اجازه نده جلو بچه چنین حرفایی بزنه

محکم بگو بچه م و خودم نگه میدارم

نذاردوباره  حرفشو تکرار کنه

مشکل ما خانمها اینکه احساسی برخورد میکنیم دوست من شوهرش بهش خیانت کرده بود طلاق گرفتن دوتا بچه شو دا ...

آهان

اگر یک زن هم خیانت کنه می‌گید نشانه‌ی زن بد بودن نیست؟

و نظرتون همینه یا فرق می کنه؟

در ضمن اولین وظیفه‌ی پدر یک خانواده حفظ زندگی و احترام به مادره.

همسر ایشون رکن اول و بدیهیه پدر بودن رو نداره.

در ضمن بچه توی این سن نیاز بیشتری به مادر داره تا پدری که زندگی رو نابود کرده و الان زن دیگه‌ای داره.

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
مشکل ما خانمها اینکه احساسی برخورد میکنیم دوست من شوهرش بهش خیانت کرده بود طلاق گرفتن دوتا بچه شو دا ...

😐😐😐عجب ، مرزهای پدر خوب بودن با نظر شما و دوست تون جابه جا شد.

ی نیمچه ژنتتیک دان 
2706