2733
2734

سلام من زیاد خانوادم اولش موافق ازدواجم با شوهرم نبودن از خیلی نظرا..حرف برا سال ۹۵هست اما خودم میخواستم که کاش حرف گوش داده بودم ب مامان بابام...اینم بگم ازدواج کردیم مامانم اینا خیلی باهاش خوب شدن شوهرمم با اونا

خلاصه زندگیمون رو روال بود تا اینکه بعد از سه سال باردار شدم این تایم به شوهرم مشکوک شدم به خیانت که درستم بود شکام 💔 تااینکه بچه ب دنیا اومد رفتاراش بدتر شد طولانی میشه بخوام بگم و خلاصه همش میگف طلاق آخرش با بچه چند ماهه طلاق گرفتیم و ب هدفش رسید یک سال درگیر دادگاه بودیم و از خونه رفته بود اخرش برج هفت سال قبل جدا شدیم و برج۱۲مثل اینکه عقد می‌کنه و اینو چند روز پیش متوجه شدم الان از شرایطم می‌خوام بگم:بچه با منه از چند ماهگی الان دو سال و چهار ماهشه...سرکار نمیتونم برم چون بچم کم‌شنواست و باید روزا بره کلاس گفتار و ساعت کلاسش به هیچ کاری نمیخوره دوم اینکه خونه اجاره کردم و خانوادمم زیاد حامی نیستن که بخوام برم اونجا بمونم با بچه...بچمم نمیتونم بذارم مهد ب خاطر کلاسای خاصی داره و کلاساشم نمیتونم نبرم چون از نون شب واجب‌تر هستن...حالام با پول مهریه قسطی و نفقه بچم و یارانه میگذرونم اما بسختی...هیچ ملکی هم ندارم...فعلا هم با توجه به شرایط بچم سرکار نمیتونم برم...هستین حرفای مامانم بگم؟تایپ کردم از قبل

عزیزم قلبم💔

بگو

خدا کمکت کنه 

ناشنواس؟

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بگو ...

لطفا پرفم کپی نشہ🙏۸۳۷۹؟  هنوز  ب یکساال نگذشت   تقریبا  اسفند من درخواست  طلاق دادم و ابان طلاق گرفتم      این بدون حق ب حقدار میرسه فقد ب خدا و امان حسین ایمان بیاور 🙏 برای عاقبت بخری من حمد بخون((این تیتر قبل از طلاق هست👇 👇چشماش یگان ویژه است.قلب من ۱۱۱بی پلاک💜ن کاربر عشق هاچ بک هستم 💜🙂 اگر صمیمانه صحبت میکنم  چون ورد زبون من عزییمو .رفیق..... هست. یوقت فکری نزنه ب سر کله  حوصله هم ندارم اطلاعات کاربر بخونم ک مرد هست یا زن  ب هرحال ... 😍برام دعا کن که ب حقم برسم خواهشاً  میگما.. یدفه نگید من پسرم 😏😏 من یک خانم هستم آقا ناموسا درخواست دوستی نده  کسی لیاقت ندارع 🤏🪐.قول داده ام قلیان نکشم بجز امشب و شب های دیگر .. مامان کیوت 🦩 ‌ کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌  میکشم دود. خاطرات میرن هوا .... دوستان  قبل از گزارش. و تعلیق منو با خبر کنید تا فکر خرید سیم کارت جدید باشم  با تشکر .  بانوی کرمانی .  من زندگیم دخترمه .  تو قلبم یه هاچ‌بک خوابیده  . عاشق دخترمم.  فقد دعا کنید سال دیگه همین موقع شمع طلاقم رو فوت کنم 🦩.  بریدم ...1402/01/24 | 01:26 بمونه یادگاریخوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم

مامانم از وقتی شنید ازدواج کرده میگه ببین بچه رو بده بهش تو هم برو دنبال زندگیت ازدواج کن  یا ادامه تحصیل بده  یا برو سرکار لااقل بیمه شی اون پیش پدرش در رفاه هست تو دیگه از پس این گرونیا که نمیتونی بربیای ماهم حقوقمون بازنشستگی کمه کفاف خودمونم ب زور میده تو حقوق هم نداری خب سختت میشه سرکارم که نمیتونی بری بچه تا کوچیک هست بده ب باباش دو روز آخر هفته بیارش پیش خودت...کسی هم تا زمانی بچه  کوچک داری نمی‌فهمه تو مجردی و کیس ازدواجی اینجوری برات نیست باز هرکسی زیر بار ازدواج با زن بچه دار نمیره بره هم بچتو‌ اذیت می‌کنه به داد خودت برس ببین شوهرت بهش حتی دختر مجرد دادن چون مرد هست حقوق داره شغل داره گفتم بیخیال من نمیتونم از بچم بگذرم گفت برا ازدواجت که به حرفم اهمیت ندادی امیدوارم این بار پشیمون نشی 

اینجوری زندگیت پر از عذاب و سختیه کاش میدونستم لااقل کمکت کنم ولی هم از حقوقم خبر داری هم از مریضیام نمیتونم حتی بچتو نگه دارم...

نذار شوهرت اینقدر راحت بره بچه دارم میشه دیگه پی بچتو نمیگیره ....

به نظر شما چیکار باید کنم😓هیچ پس انداز یا حامی ندارم 

2706