2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
نه هیجکس صد در صد کامل نیست بلاخره اگر صورتش هم کامل باشه یا قدش نامتناسبه یا وزنش  بهرحال من ...

جدی ،من دیدم چند تا هم دیدم ،مثلا یک خانوم چادری دیدم قد بلند بود صورت بی نهایت خوشگل چشمای سبز پوست سفید

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 

من فقط توی بچه ها همچین چیزی دیدم که واقعا دهنم باز بمونه از دیدنش و خیلی خوشم بیاد وگرنه توی بزرگسال ها ندیدم واقعا 

به نظرم هیچ آدم زشتی وجود نداره ولی بقیه واقعا معمولی ان حالا یکی یکم بهتره یکی یه کم بدتره

اونطوری بگم واو این چه خوشگلیه که دهنم باز بمونه هرگز 

شبیه کسی نیست چشما و لباش و گونش؟

یه جورایی تو مایه های ترکیب این دوتا چهره هست:

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

آرههههههههههه

یه مادرو دختر بودن

البته ما میگیم( کولی)

مادرش طفلک داشت گدایی میکرد دختره فک کنم ۱۵،۱۶سالش بود الهییییییییی انقدرررررر زیبا بود نمیتونستم راه برم وایسادم نگاش کردم رفت نزدیک یه گالری اتومبیل باور کنید من که مات مونده بودم بهش مردا همشون یهویی بانگاه عجیب به دختره ازجاشون بلند شدن ولی از نگاه پسره صاحب اونجا به دختره خوشم نیومد

باورکنید اگه داداشم سنش به ازدواج میرسید لحظه ای تعلل نمیکردم 

طالب جنت شدم،نه محض نازونعمتش🌹آرزودارم ببینم آب مینوشدحسین🥀
2706