2733
2734

تو نی نی سایت از هر ده تا تاپیک ۵تاش خیانته.

معمولا هم با خانمهای فاحشه این خیانت صورت گرفته.

چقدر این مردها احمق هستن که جسم و روحشون رو با یه غریبه بدکاره شریک میشن و هزار جور مریضی جنسی هم میگیرن. از عفونت و تبخال گرفته تا زگیل و ایدز و به واسطه اینها سرطان. 

بعصی هاشون اینقدر احمقن فکر میکنن بیماری‌های جنسی با ک ا ند وم منتقل نمیشه.

حالا خودشون به جهنم ،خانم از همه جا بی‌خبر بنده خداشونو هم مریض میکنن. سرطانیش میکنن.

وای چقدر بی لِوِل و غربتی و هوَل هستن بعضی مردها.

یه خانوم مهندس عاشق آشپزی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
سلام خوب هستید توروخدا شما ترس ازمهمونی رفتن ومهمون اومدن داشتید استرس می‌گرفتی خوب شدی؟؟توروخدا کمک ...

بهتر شدم نسبت به قبل

چون خودمو بیشتر دوست دارم

دیگه دیگران و نظراتشون برام اهمیتی ندارن که بخوام استرس بگیرم به خاطرشون

باید دایورت کنی

یه خانوم مهندس عاشق آشپزی  
بهتر شدم نسبت به قبل چون خودمو بیشتر دوست دارم دیگه دیگران و نظراتشون برام اهمیتی ندارن که بخوام ا ...

خداروشکرخوب شدی...استرستون درحدی بود که دلشوره شدید بگیری وبترسی توروخدا؟

حالا اون مردایی که برا همخوابی فقط این زنارو میخوان که خوبن یسریاشون با این زنا ازدواج میکنن 🤣🤣🤣اونارو کجا دلمون بزاریم 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
2706