2737
2734

وای چشم خیلی حساسه من بودم اصلا هیچی به اون قسمت نمیزدم، بزرگ ترین لطفی که میتونی بهش کنی اینه که هیچوقت با ارایش نخوابی و همیشه چشمتو ارایش چشمتو پاک کنی

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
وای چشم خیلی حساسه من بودم اصلا هیچی به اون قسمت نمیزدم، بزرگ ترین لطفی که میتونی بهش کنی اینه که هی ...

هیچوقت با آرایش نمیخوابم 

جز ضدآفتاب چیزی به پوستم نمیزنم

یه روزی ام تو کوچه ما عروسی میشه...🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچوقت با آرایش نمیخوابم  جز ضدآفتاب چیزی به پوستم نمیزنم

خوب کاری میکنی ولی دیگه چیزی به چشمت نزن

واسه رفع چروک میتونی فیلر زیر چشم بزنی یا پی ار پی

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2731
خوب کاری میکنی ولی دیگه چیزی به چشمت نزن واسه رفع چروک میتونی فیلر زیر چشم بزنی یا پی ار پی

پولش و ندارم خواهر

بلفامد گرفتم حس کردم تاثبر نداره

میخوام ضدچروک سینره بخرم

پولش و ندارم خواهر بلفامد گرفتم حس کردم تاثبر نداره میخوام ضدچروک سینره بخرم

پی ار پی هزینش مناسبه خودمم قبلا یکی دو بار انجام دادم ولی هنوز نرفتم واسه ترمیم. سینره منم تعریفشو شنیدم ولی امتحان نکردم

اب زیاد بخور تاثیر مستقیم رو چشم نداره ولی کلا صورتو بشاش و با طراوت میکنه

2738
پی ار پی هزینش مناسبه خودمم قبلا یکی دو بار انجام دادم ولی هنوز نرفتم واسه ترمیم. سینره منم تعریفشو ...

آره محصولاتش خوبه 

سایتش بری نوشته چه ترکیباتی داره ۴۰۰ تومن شده

اب زیاد بخور تاثیر مستقیم رو چشم نداره ولی کلا صورتو بشاش و با طراوت میکنه

آب زیاد میخورم و گاهی خیار رنده شده میذارم

آره محصولاتش خوبه  سایتش بری نوشته چه ترکیباتی داره ۴۰۰ تومن شده

چک میکنم ببینم چجوریه مرسی گلی

آب زیاد میخورم و گاهی خیار رنده شده میذارم

خیلی هم عالی💛

واسه روشنی صورت هم ارد نشاسته با یکم اب و هم بزنی درحدی که خمیر مانند بشه به مدت نیم ساعت‌ بذاری رو پوست بمونه بعد بشوری معجزه میکنه اگه خواستی اب خیار هم میتونی بچکونی داخلش ولی حتما لازم نیست

البته قبلش یه تست حساسیت از خودت بگیر

فدات عزیزم

نشی گلم💋❤️❤️

دور چشم هیچوقت ضد آفتاب کرم پودر  نزن  فقط کرم دور چشم اونم شبا بزن صبحا بشور

شما بیرون میری چی میزنی دور چشمت؟ من نمیدونم بقیه چی میزنن

2706