2733
2734

بیاید اسکرینارو تو پست بعدی دارم میذارم

طرف اسمش " صالح شعبانلو "  هستش

یا لااقل خودش خودشو اینطور معرفی میکنه و مشخص نیست شاید هویت یه نفر دیگه رو داره میدزده من نمیدونم.

من چندوقت پیش رفته بودم تاتر اگنیتاژ و چون لوکیشنم بازه هرکسی توی محدوده اطراف میتونه اکانتمو توی تلگرام ببینه

ایشون هم اومد پی وی بنده گفت همون موقع مهمون یه نمایش دیگه بوده اکانتمو توی محدوده اطراف دیده و ازم خواست مدل برای گریمش بشم

بنده چون پارتنر دارم ازشون پرسیدم قصدتون اشنایی و کشوندن طرف به یه قرار حضوری واسه زدن مخش به بهانه گریمه

یا صرفا و فقط مدل واسه گریم میخواید که گفت نه فقط مدل میخوام و همین

منم گفتم باشه هروقت خواستین در خدمتم

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^

خب

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعدش نرم نرمک طرف شروع کرد رفتارای انرمال از خودش نشون دادن و یه حرفایی بمن زدن که واقعا تعجب میکردم مگه منو ایشون سنمی باهم داریم یا دوست دخترشم؟

مثلا خیلی عادی یهویی تو چت پروند که فقط لطفا هیچوقت از گذشتتون و اکس و کراشاتون جلو من نگید خوشم نمیاد!

من اینجوری بودم که : وات د فاک؟ چرا باید بگم و چرا باید برای شما مهم باشه.

بعد چندبار بمن گفت بیا سر لوکیشن و پروژه که هم گریمت کنم هم اشنا بشیم، بعد ساعت تمومی کار بیا

توی دانشگاه علوم تحقیقاته پروژه و اینا

منم گفتم نمیتونم فلان موقع و کنسل شد

باز گفت فردا بیا بریم یه دور بزنیمو‌ کافه که من مودبانه درخواستشو رد کردمو گفتم فقط برای گریم بعدا هماهنگ کنیم

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^

خوووووو

یکی لایکم کنه 

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
2740

یعنی اگه قصدش کشوندن طرف یجایی و زدن مخش بود هم با پرسیدن شما میگفت آره من مبخوام شمارو بکشونم یجایی و مختو بزنم 

خب معلومه انکار میکنه

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
دمت گرم ♥️  دهن چنین آدمای هَوَلی رو باید اینجوری بست...

هنوز که معلوم نیست چجوری بسته🙄

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
2706