2737
2739
عنوان

خانم‌هایی که همسرتون سختگیر نیستن

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 57 پست
سخت گیر نیست ولی این ورای سخت گیریه پیشنهادشم خودم شرمم میاد به زیون بیارم که نکنه راحع بهم فکر بد ک ...

پیشنهاد چی

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انصافا من خیلی رعایت میکنم و هواشو دارم بعد تو دوستی میدونست کارم اینجوریه مشکل نداشت چرا الان که می ...

چون اون موقع نمی خواسته این رو از عقاید و شخصیتش رو بفهمی.

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌼در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌼
پیشنهاد مسافرت خارجی با مرد غریبه حتی کاری

اخه یهو بگم فرق داره

روزی که خواست باهام دوست شه گفتم من حوصله وارد ارتباط شدن ندارم چون همیشه تو سفرم و برام کارم اولویت داره چون خیلی براش زحمت کشیدم

اصرااار کرد و دوست شدیم 

تو دوستی هم سفر کاری می رفتم ولی خوب خیالش راحته اتفاقی نمی افته 

هزاربار برای ازدواج خودش پیش قدم شد و من گفتم برنامه کاریم چجوریه

ولی میدونم بعد ازدواج جلومو میگیره 

خواستم ببینم همه مردا همینطورن

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
چون اون موقع نمی خواسته این رو از عقاید و شخصیتش رو بفهمی.

مثل اینه که من برم زن دکتر زنان بشم بعد بگم حق نداری زنا رو معاینه کنی

2740
کارمندی یا رییس؟

مستقل کار تجارت میکنم با شرکت های مختلف

در این موقعیت نیستم ...

ولی همسرم خیلی اعتماد داره و میدونه هر نقطه ای باشم و حتی من را نبینه هم من مورد اعتمادم ...

مشکلی نداره

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
مردی که مرد باشه و بخوادت نمیذاره

اصلا قبول ندارم مردی ک مرد باشه و بخوادت هیچوقت جلوی موفقیت و پیشرفتت و نمیگیره

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁همونیم که بعد از هزار و یک سختی به عشقم رسیدیم🤪🙈من عاشق مردی شدم ک چشم‌بسته همه منو از رسیدن بهش منع کردن و چیزی طول نکشید ک نظر همه ی اونها به کام دل من برگشت
2706