2733
2734

چند سال طول کشید؟

چجوری پول پس انداز کردین؟

همزمان هم خرج خونه هم اجاره چجوری تونستین پس انداز کنین؟

با یه حقوق عادی منظورمه نه ماهی ۵۰ میلیون پول

همیشه که با کارای بدمون نیست که مردم آزار میدیم بعضی وقتا با کارای نکردمون اذیتشون میکنیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اینجا همه حقوقشون بالای پنجاه میلیونه چطور نمیدونی؟!

نه عزیزم اینجا فقط ۵۰ تومن خرج قر و فرشونه وگرنه حقوقشون بیشتر از این حرفاست😂

همیشه که با کارای بدمون نیست که مردم آزار میدیم بعضی وقتا با کارای نکردمون اذیتشون میکنیم...
2731

واقعا خودمم توش موندم چطور با حقوق کارگری دوتا خونه داریم 

واقعا خدا بخواد برکت بده ب مالت میده 

شوهرم ماهی ۱۲ میگیره با یه بچه بدون پشتوانه 

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
نه عزیزم اینجا فقط ۵۰ تومن خرج قر و فرشونه وگرنه حقوقشون بیشتر از این حرفاست😂

اصن یبار تو تاپیک حقوقتون چقده ک پربازدید بود رفتم همممه ۶۰/۷۰تومن گفته بودن با قلب شکسته ک بد بخت همه منم از تاپیک اومدم بیرون💔😂

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم 
2740
بیخیال توروخدا.۵۰تومن فقط خرج ۱۰روزشونه.سرمایه دارا جمع شدن اینجا 

اره تازه میگن ما تو کار بیزینس کوچیک نیستیم 😔💔

وقتی خونه خریدیم حقوقمون ماهی ۱ میلیون و ۲۰ هزار تومان بود وام گرفتیم و قسطش ماهی ۱ میلیون بود می‌ ...

اخه الان واقعا وام گرفتن خیلی سخته یه شرایطی گذاشتن که دیگه عملا نشدنیه

خیلی خیلی هم سودش بالا هست واقعا نمیشه از پسش براومد

شما چه وامی گرفته بودین از کدوم بانک؟

باید تا خرخره رفت زیرقرض. اولش یه وام بدون سپرده با بهره بالا گرفتیم. بعد باهاش پیش پرداخت ماشین چینی دادیم و قسطی یه تیگو۵ خریدیم. با اقساط سنگینا واقعا به سختی قسط جور میکردیم چندماه بعدش ماشینو صفر کیلومتر فروختیم حتی یه دور هم باهاش نزدیم که از قیمت بیفته

خلاصه گرونتر فروختیم بعد دوباره وام گرفتیم طلا فروختیم دستی از خانواده پول قرض کردیم چک دادیم سر خونه

خلاااااصه خونه خریدیم. بعد دادیمش به مستاجر با اجاره اون بخشی از قسطا را میدادیم خلاصه پاره شدیم و هنوز بعد دوسال بدهکاریم

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.

شوهرم درآمدش متغییره بخاطر همین یکم‌میترسیدیم ریسک کنیم ولی دیگه دلو زدیم به دریا و کلی وام‌گرفتیم‌.واسه ماها که ۲ یا ۳میلیارد یکجا نداریم پیش خرید بهترین راهه

بخدا اینا همونایی هستن که نشستن تو کوجه دارن سبزی پاک‌میکنن. 🤣🤣🤣🤣

نه دیگه عزیزم دیگه تو کوچه نیستن کوچ کردن نی نی سایت همشون 

2706